Новини з 1996 року

Онкохворим видаватимуть 5 тис грн на хіміотерапію

Ксенія Омельченко 05 листопад 2016 17:01 893 0

У Кременчуці кількість хворих на онкозахворювання вражає, проте у міськвиконкомі намагаються всіляко допомогти таким городянам. Так їм виділяють кошти на проведення одного сеансу хіміотерапії. Про це повідомив секретар міської ради Юрій Гриценко.

Він розповів, що сума компенсації на проходження одного курсу хіміотерапії становитиме 5 тисяч гривень. Це дозволить зменшити фінансовий тягар сімей хворих, які змушені оплачувати лікування в повному обсязі, за винятком знеболювальних наркотиків.

«За день по 10-12 заяв розглядаємо. Видаємо по 5 тис грн. Думаю, не всі ще знають, що можна отримати гроші на надання цієї медичної допомоги. Кременчужани можуть звернутися в приймальню громадян, що на вул. Першотравневій, 1, та оформити заяву. До заяви необхідно додати пакет документів, про який скажуть фахівці приймальні»,- уточнив чиновник.

За його словами, фінансування цієї статті витрат буде закладено в бюджеті міста на 2017 рік. Варто зазначити, що право на таку допомогу мають тільки хворі, зареєстровані в Кременчуці. 

 

 

Теги: хіміотерапіякошти на хіміотерапіюЮрій Гриценкоміський бюджетонкологія

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1299 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2292 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2910 0