Новини з 1996 року

Олександр Пономарьов присвятив концерт бійцям АТО та святу Вербної неділі. ФОТО+ВІДЕО. ДОПОВНЮЄТЬСЯ

Едера Бедьо 25 квітня 2016 16:14 1183 0

Учора, 24 квітня, у свято Вербної неділі у Міському палаці культури до Кременчука у рамках всеукраїнського туру завітав Олександр Пономарьов. Артист приїхав до Кременчука у рамках концертної програми "Я тебе люблю".

У залі практично не залишилося вільних місць, тож протягом 15-хвилинної затримки публіка створювала всезагальний гул із розмов, інколи перериваючись на аплодисменти, якими запрошувала співака на сцену. 

- Привіт, Кременчук! Скучив за вами. Вітаю вас зі святом Вербної неділі, через тиждень Паска. Сьогодні працювати не можна, але можна співати. Давно у вас не був із концертом. Коли почалася війна - було не до співів, - такими словами розпочався концерт.

Протягом близько двох годин справжній романтик українського шоу-бізнесу виконав свої найпопулярніші хіти, а також пісні не свого авторства, але свого репертуару. Тож кременчужани співали разом із артистом "Зіроньку", "Я ніколи нікому тебе не віддам", "Я люблю тільки тебе", "Доня", "Не стидайся! То твоя земля", "А ти просто кохай", "Чорнобривці", "Любиш ти мене чи не любиш" тощо. 

Протягом концерту співак розповідав про власну кар`єру співака, згадував історію написання пісень, розповідав про своїх друзів Андрія Хливнюка, Кузьму Скрябіна, Святослава Вакарчука тощо.

- Знаєте, коли на сцену виходить Міша, я розумію, що треба робити селфі. Річ у тому, що я пообіцяв телеканалу "1+1" робити селфі у кожному місті. І хоч я не дуже такий вже продвинутий, але давайте Міша зробитьіз вами селфі, і всі побачать, які ви красиві та усміхнені, - із гумором звернувся до публіки Олександр Пономарьов.

Детальніше про це читайте на сторінках наступного номеру інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс".

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаПідтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1308 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2301 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2920 0