Новини з 1996 року

ОКСАНА ПІДДУБНА ЗАЙМЕТЬСЯ ЮРІЄМ ШАПОВАЛОВИМ. ОСОБИСТО. Нардепу краще у Кременчук не приїжджати

Олександр Курилов 10 листопад 2015 12:48 2110 0

Депутат Кременчуцької міської ради нового скликання  від партії «Укроп» Оксана Піддубна займеться долею народного депутата України від Кременчука Юрія Шаповалова.

Про це представник міської організації «Укроп» розповіла «Програмі плюс».

«Міська організація партії займеться нашим нардепом. Але це заняття буде специфічним. Юрій Шаповалов – це найгірший народний депутат України від Кременчука за всі останні роки, й ми зробимо все, аби відправити його у відставку, та примусимо покласти на стіл своє посвідчення нардепа», - зазначила співрозмовниця.

Коли саме лідер місцевого «Укропу» почне вирішувати проблеми з нашим нардепом і колишнім представником Партії регіонів у парламенті – не уточнювалося.

Так само не йшлося про методи майбутньої виховної роботи з народним депутатом, найпростіший з яких, на думку репортера, – це примусити Юрія Шаповалова відзвітувати перед кременчужанами про свою роботу у парламенті.

Зокрема,  умовити його розповісти людям, чому наш нардеп не підтримав звернення Верховної Ради про звільнення з російського полону Надії Савченко та режисера Олега Сенцова й що поганого йому зробили Надія з Олегом?   

 

Теги: Політика КременчукаЮрій ШаповаловОксана Піддубна

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись