Новини з 1996 року

Оксана Піддубна виявила в нардепа Шаповалова незадекларований автопарк

Ксенія Омельченко 17 грудня 2018 10:30 570 0

З цього приводу депутат планує надіслати листа до Національного аникорупційного бюро України.

Знаючи автопристрасть нардепа Шаповалова, депутат Кременчуцької міськради Оксана Піддубна вирішила проаналізувати, наскільки це можливо, його декларації.
 

"І що ж виявилось: наш «шановний» пан Шаповалов має цілий автопарк, який аж ніяк не відображається в його деклараціях, а це, як відомо, пряме порушення статті 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).

Інтерес до нашого нардепа з боку НАБУ має бути забезпечений, оскільки порушення Шаповаловим свого обов’язку декларувати свій автопарк згідно зі статтею 46 ЗУ «Про запобігання корупції» не викликає сумніву", - написала на своїй сторінці у Фейсбуку депутат. 


Тож про які автівки йде мова:

1. AUDI Q7 синього кольору 2016-го модельного року (держ. номер АА9292МХ), на якій нардеп заїжджав до «АТБ» одного теплого квітневого вечора у 2016-у році. За інформацією Оксани Піддубної, тоді ціна такого авто складала 1,9-2,3 млн грн. Однак у декларації за 2016 рік нардеп цю автівку не вказав.

2. MITSUBISHI LANCER EVOLUTION 9-го покоління (держ. номер ВІ6321ВВ). Як зазначає депутат, це спеціально підготовлений автомобіль для участі в спортивних змаганнях з ралі в групі «N4». Таку машину просто так в автосалоні не купиш – навіть б/у таке авто буде коштувати під 30 тис. доларів США. Спеціалізовані інтернет-ресурси стверджують, що протягом 2015-2017 років Шаповалов на цьому авто брав участь у чемпіонатах України з ралі й міні-ралі 14 разів і навіть офіційне тому підтвердження є на сайті Федерації автоспорту України (ФАУ). 

Депутат зробила висновок, що даною машиною нардеп користується особисто давно, але про це жодної згадки в його деклараціях за 2015, 2016 чи 2017 роки немає.

3. SKODA SUPERB (держ. номер ВІ5910СВ) – за кермом цього авто народний депутат Юрій Шаповалов був помічений та зафільмований 20 червня 2016 року на території Спасо-Преображенської церкви УПЦ МП.

Оксана Піддубна зазначає, що це далеко не всі авто, якими прямо або опосередковано (через родичів та людей близького кола або через окремі підприємства) володіє та користується нардеп. 
 

- Тож, шановні мешканці Кременчука, вам – найвищі в Україні тарифи від мера, а нардепу – «солодке» життя, яке йому забезпечує той же мер, протягуючи ганебні для громади рішення, які збагачують нардепа, - зазначає депутат.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись