Новини з 1996 року

Оксана Піддубна: "Пелипенко, сидячи у кріслі, заробляє на звичайних кременчужанах"

Альбіна Козлова 12 січня 2019 13:00 844 0

На засіданні виконкому Кременчуцької міської ради було розглянуто більше тридцяти питань, серед  яких і про доповнення до переліку місць розміщення стаціонарних споруд для реалізації товарів місцевих виробників рішення виконкому міської ради від  19.09.2014 №549. Мова йшла про включення до даного переліку чотирьох зблокованих торговельних павільйонів по вул. Олександра Халаменюка, біля майданчика для відстою маршрутних таксі.

Як пояснила депутат Піддубна нашим журналістам, дана територія належить фірмі "ПІК 18", одним із засновників якої є Дон Андрій Олександрович - брат дружини першого заступника міського голови Пелипенка В. М. Останній же, зі слів пані Піддубної, дану інформацію ніяк не спростував.

Тож виходить, що за оренду цих павільйонів місцеві підприємці сплачуватимуть кошти орендодавцю - фірмі "ПІК 18".

"Ми вчергове побачили, як міський голова протягує рішення наближених до нього осіб. Міський голова змушує кременчужан співпрацювати з наближеними до нього особами. Пелипенко ж, сидячи в кріслі, заробляє на звичайних кременчужанах, звичайних  платниках податків", - наголосила Оксана Піддубна.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись