Новини з 1996 року

Оклад і 200% премії з надбавками… Нові депутати міськради рятують мера Малецького від зубожіння

Олександр Курилов 19 листопад 2020 12:05 695 0

Нові депутати Кременчуцької міської ради на своїй сесії 25 листопада визначаться з новим виконкомом, депутатськими комісіями та затвердять нові умови оплати праці міському голові Малецькому.

Й про це йдеться в проектах рішень першої сесії міськради восьмого скликання.

Отже планується, що депутати міськради проголосують за посадовий оклад Віталія Малецького, який визначено рішенням Кабміну, й мова про 14100 грн.

Але це тільки оклад, до якого депутати також встановлять спеціальні надбавки.

Перша така буде за 5 ранг чиновника. Друга і третя надбавки – за стаж та за допуск до державної таємниці.

Далі – четверта надбавка  за "високі досягнення у праці", в розмірі 100 відсотків на всю суму виплат, в яку входять усі надбавки та оклад.

Далі ж написано так: «Здійснювати щомісячне преміювання міського голови Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області у розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років та високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

Преміювання до державних професійних свят та ювілейних дат здійснювати в межах коштів, передбачених на преміювання та за рахунок економії коштів на оплату праці.

Здійснювати виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, у межах затверджених видатків на оплату праці».

Останнє, про що слід додати, – це те, що було раніше. А минулого скликання, минулі п’ять років, наш міський голова Малецький отримував лише 180 відсотків премії.

Тепер же з того, що можна зрозуміти, наш градоначальник отримуватиме вже оклад, надбавки в розмірі 100 відсотків і на все це - ще премію теж у розмірі 100 відсотків.

І це не рахуючи коштів на оздоровлення, які наші чиновники з наших податків собі беруть для гарного життя.

Про що слід додати – умова оплати праці нашого мера, де премія збільшується до 200 відсотків, – не єдине, що буде прийнято.

Також депутати затвердять підрозділи нашого міськвиконкому, де головним є апарат міського голови Кременчука з його шістьма відділами, серед яких найголовніший – відділ забезпечення.

Крім того, буде затверджено перелік комісій міськради, загальну кількість працівників мерії, яка має бути в межах однієї тисячі осіб, і всякі такі інші дрібниці.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1175 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2174 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2792 0