Новини з 1996 року

ОГОРОЖУ КРЕМЕНЧУЦЬКИХ КЛАДОВИЩ – У КОЛЬОРИ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ ! Віце-мер Малецький провів передвиборчий суботник

Олександр Курилов 12 жовтня 2015 11:56 812 0

Поламані, але пофарбовані. Потрощені, але виглядають красиво, бо навколо замели віником. Це у Кременчуці минулої суботи   відбувся передвиборчий суботник, на якому громадянам роздавали цукерки, а самі кременчужани наводили лад біля своїх будинків.

Як саме наводили – можна було побачити на власні очі. Люди виконували те, що їм сказали організатори – фарбували огорожу кладовища на вулиці Чкалова у кольори державного прапора. Фарбування парканів кладовищ у державні кольори у нашому місті ще не було і, як на репортера, – це непоганий натяк на наше майбутнє від кандидата в мери Кременчука Малецького, віце-мера, який цей суботник організував. Чиновник від міської влади досить непогано показав, що нас усіх очікує, якщо він ці вибори виграє.

Поламані стовпи, розбиті лавочки – все це акуратно фарбувалося у кольори фіолетовий та державного прапора.

А от для чого це громадяни робили – фарбували потрощене - на це запитання відповіді не було. Про що варто  сказати – людей на суботнику у  віце-мера Малецького, який розпорядився фарбувати огорожі кладовищ у кольори прапора України, було небагато. Минулого разу  на такому ж суботнику,  де теж фарбували побиті паркани під будинками, людей було більше.

Чому така різниця й наскільки впливає кількість суботників на виборах на якість нашого життя, коли ми обираємо наших чиновників, які по вуха застрягли в корупції, – на це запитання відповіді немає.

Однак є цікаве зауваження з цього приводу від нашого колеги – столичного репортера Мустафіна. І пише він таке.

«Ни в коем случае не выбирайте тех, кто наводит порядок в Вашем дворе перед выборами. Если его не изберут - он будет делать это и в следующий раз, а если изберут - будет искать двор, где его еще не знают».

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись