Новини з 1996 року

Оголосили вирок ворожці, яка за всі прикраси та гроші «вилікувала» дитину

Артем Кузьменко 13 січня 2021 15:30 216 0

Сам злочин стався у вересні 2017 року, а провадження відкрили аж на початку лютого 2020 року. За свої дії аферистка отримала рік позбавлення волі із заміною на рік іспитового терміну.

28 грудня 2020 року в Карлівському районному суді розглянули обвинувальний акт кримінального провадження щодо уродженки с. Михайловичі Сухиничського району Калузької області РФ, жінки ромської національності. Відомо, що вона є громадянкою України, має середню освіту, не працює, не має на утриманні дітей і не заміжня, минулих судимостей не має.

Перший суд над нею – за ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно).

Провадження відкрили 3 лютого 2020 року, хоча сама подія сталася на початку вересня 2017 року.

Нагадаємо, що судимостей жінка не має, а повторну статтю їй усе ж інкримінують. Усе через те, що спочатку підсудна ввела в оману потерпілу тим, що може вилікувати її сина завдяки нетрадиційній медицині – ворожінню, а потім ще якимось чином (яким саме – не вказали) обманула довірливу турботливу маму й остання добровільно у своїй квартирі віддала свої золоті та срібні прикраси й гроші.

Ворожка отримала:

- 5 000 гривень готівкою;

- срібні вироби: ланцюжок, каблучку, сережки;

- вироби із золота: три ланцюжки, два хрестики, шість каблучок, чоловічий перстень, дві пари сережок.

Загальна сума збитків, які «наворожила» аферистка, становить 23 343,94 гривні. Після цього вона продала ювелірні вироби невстановленим особам, а отримані кошти витратила на власні потреби.

27 листопада 2020 року обвинувачена й потерпіла уклали угоду про примирення, в якій погодили покарання – рік позбавлення волі із заміною на рік іспитового терміну. Також вказали, що частково збитки ворожка відшкодувала, а те, що залишилось, ще має віддати – у грошовому еквіваленті, поступово та частинами.

Суддя Тетяна Черняєва затвердила угоду та призначила вищезазначене покарання. Запобіжний захід відносно фігурантки справи не застосовували під час досудового розслідування й не обиратимуть його зараз.

Вирок нещодавно опублікували на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 946 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1946 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2561 0