Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Оголошено про початок розгляду пропозицій громадськості у проекті «Озерний»

Марина Баніт 11 січня 2017 09:26 790 0

Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з  12 січня по 12 лютого 2017 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.    

Читайте також: 20 кілограмів доларів США під матрацом й земля в Березані. Кременчуцький нардеп Шаповалов. Декларація

Обгрунтовані пропозиції мають подаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Проект має на меті розроблення детального плану території індивідуальної садибної забудови, призначеної для забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій, у тому числі учасників АТО.

Ознайомитися  з матеріалами та пояснювальною запискою можна на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні, з 09.00 до 16.00.

Відповідальна за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій - Ковальчук Вікторія Володимирівна, начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури.

Читайте також: Земля для воїнів АТО у 977 ділянок й не тільки. ДЕ і СКІЛЬКИ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 пропозиції мають право подавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації; юридичні особи, об`єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект, та на суміжних з нею територіях; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними даною Постановою, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

       

 

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 226 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1089 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1814 0