Новини з 1996 року

Оголошення! Через «конкурс» у Малецького. У Кременчуці підвищено вартість екс-витрат з серпня 2018

Олександр Курилов 08 серпня 2018 13:45 1026 0

Управляючі компанії міста розпочали спеціальну інформаційну кампанію, аби довести до відома кожного жителя Кременчука повідомлення про зміни в комунальному житті міста.

Сама кампанія абсолютно аналогічна тій, що раніше проводило КП «Кременчукводоканал» з ультимативними листівками на будинках: хто не укладе договір і не поставить лічильник на воду, той буде без каналізації.

Однак цього разу інформаційна ініціатива має інших авторів.

Мова в цьому випадку про нові оголошення, що з’явилися на дверях під’їздів. І написано в них, що ось у міськвиконкомі відбувся конкурс минулого місяця, який виграла управляюча компанія «ЖРБС».

Тепер вартість ексвитрат для мешканців п'ятиповерхового будинку на тій же вулиці Івана Мазепи складатиме не три гривні за квадратний метр, а чотири з «хвостиком» - 4,03 грн.

Відповідний договір на послуги та рівень їх вартості укладав 18 липня 2018 року виконавчий комітет, який у нас очолює Кременчуцький міський голова Віталій Малецький.

Звідси й питання до нашого мера Віталія Олексійовича.

«Програму плюс» цікавить реакція сусідів пана Малецького на таке подорожчання й чи були з цього приводу запитання – чому подорожчання, нашим мером ініційоване, становить усього лише тридцять відсотків, а не триста?

А ще запитання до градоначальника: Вам самому не смішно, коли людям кажуть про конкурс, якого насправді не було?

Бо варто нагадати: те, що відбувалося з одним учасником, при тому, що інших до цієї справи чиновники не допустили, – це не конкурс, але змова, в якій інтереси жителів Кременчука аж ніяк не простежуються.  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись