Новини з 1996 року

Оголених кременчужанок знімають на камеру в магазині, що на ринку. Відео викладають в Інтернет?

Марина Баніт 03 квітня 2017 14:33 4535 0

«Мова про магазин у центрі міста на ринку, до якого щодня приходять спокуплятися кременчужани. Раніше там було тільки взуття і один поверх магазину. Згодом зробили два поверхи. На першому - чоловічій, а на другому - жіночий», - розповідає кременчужанка.

«Тож раніше в цьому магазині купувала лише взуття, а цього разу вирішила купити сукню. Взяла парочку й направилася до примірочної. Стала в чергу і чекаю. І тут помічаю напис: «Увага, ведеться відеоспостереження», але ж це нормально для магазинів – камери в залі, тож, нічого не підозрюючи, чекаю своєї черги. Кабінки переповнені. Жінки на перегородку вішають те, що приміряли – переважно сукні, блузки, спідниці. І тут піднімаю очі вгору, з подивом застигаю, бо бачу відеокамери, які вмонтовані у стелю над кожною кабінкою. З огляду на це, оголених жінок, неповнолітніх дівчат на відео можна розгледіти у всій красі. Спитала у продавчині голосно: «Що це за порностудія? Це порушення прав людини – знімати оголених без дозволу».

 Цим привернула увагу тих, хто був у кабінці. І тут уже вони побачили, що їх знімає відеокамера і почали сором’язливо прикриватися, ховатися. Продавець відповіла, що то не її забаганка - такий порядок. Тож уже наступну відповідь отримала в адміністратора.

Вона відповіла, що «в них так крадуть, що вони пішли на цей крок. Не подобається – не ходіть до нас. А відеокамери будуть там стояти».

 На питання, чому на території їхнього магазину не розповсюджуються Закони України, відповіли, що в них крадуть, тому їм байдуже, а наймати охоронця, щоб стежив – їм невигідно».

Для підтвердження своїх слів кореспонденту надали фотографії, на яких видно, що відеокамери дійсно знаходяться прямо в кабінках.

Як з’ясувалося з інших джерел, колись з цього приводу інша кременчужанка викликали поліцію, але, не дочекавшись за відсутності часу правоохоронців, не дізналася, чим усе скінчилося. Певно, що нічим, раз правопорушення й досі є.

Історії відомі випадки виливу відео з камер спостереження у соцмережі та на канал Youtube, а також до приватних рук. Чи потрапляє відео з камер кременчуцького магазину кудись за межі закладу – невідомо. Також невідомо, чи після робочої зміни розслабляються працівники магазину, роздивляючись свіженький стриптиз з найкрасивішими жінками нашого міста.

За законом України, відеокамери можуть бути в публічних містах. Якщо відеозйомка іншої особи ведеться у загальних місцях, де є кілька осіб, і особа попереджена про це, то це норма. Якщо відеофіксація спрямована на одну особу, тим паче в приміщенні, де вона має оголюватися, – це можливо лише за згодою особи. Звичайно, немає таких дивних людей, що хотіли б, щоб якийсь там працівник магазину спостерігав за їхнім оголенням. До речі, у випадку оголення інтимних частин тіла, то мова вже йде про протизаконний запис порнографії.  

Читайте також: Стриптиз-клуб на базі кабінету флюорографії та чому результати обстеження не віддають?

Конституція України захищає право людини на приватне життя. Тож публічне життя – це коли людина в магазині, але якщо вона в кабінці, яка має надавати їй захист від будь-яких спостерігачів під час оголення, – знімати її заборонено.

Відомо, що даний магазин не є одиноким випадком у місті.

Деякі магазини одягу також займаються подібною відеофіксацією.

Варто додати, що влада мала б провести з цього приводу роз’яснювальну роботу горе-підприємцям, і потім - чергові рейди. Треба, мабуть, пояснити, що кременчужани живуть не за законом джунглів, а за законом України.

 

 

Теги: Правові порушення

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1303 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1975 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2541 0