Новини з 1996 року

Офіційно: розпочинаються виплати вкладникам АТ "Банк "Фінанси та Кредит"

Єлизавета Кравченко 03 листопад 2015 16:45 762 0

Фонд гарантування вкладів повідомляє: з 04 листопада 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (далі – АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ») розпочинає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 01 листопада 2015 року включно та за договорами поточного банківського рахунку. Виплати коштів будуть здійснюватися через установи чотирьох банків.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказаним вкладниками під час укладання договору банківського вкладу/рахунка з АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ». У Полтавській області це АТ ОЩАДБАНК.

Виплата вкладів за договорами карткового банківського рахунка буде здійснюватись тільки після отримання АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення ПАТ «АЛЬФА-БАНК».

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до відділення визначеного банку з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 01 листопада 2015 року, а також за договорами карткового банківського рахунка, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду та на сайті АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ" та у відділеннях даного банку.

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 82 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 147 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3873 2