Новини з 1996 року

Одоробло на площі Незалежності. Товариш мера Малецького Богдан Лазоренко про роботу комунальників

Олександр Курилов 21 липня 2018 11:37 485 0

Кременчуцькі комунальники встановили спеціальний пристрій для розпилювання води на площі Незалежності і його запустили.

Тож відтепер у спеку не обов’язково лізти у фонтан, що у сквері на вулиці Соборній, але  можна зайти під цей душ і прямувати по сонцю далі. Загалом ініціатива – цікава, однак виконання, звісно, – наше, тобто кременчуцьке.

«Одоробло з металобрухту та старий уазик техпідтримки – проект майбутнього, наші нанотехнології та колайдер», - так відгукнувся на комунальне виконання потрібної для людей справи товариш нашого міського голови Віталія Малецького, Богдан Лазоренко.

Зрозуміло, що на таку оцінку можна реагувати по-різному  й, звісно, що таку рамку можна було зробити принаймні за прикладом Миколаєва, фото якої додається.

Втім для Кременчука, де приклади соціальної діяльності наших чиновників на користь людей – це вже подія космічного масштабу, можна зробити знижку.

Єдине тут питання – знаючи керівників нашого міста й дирекцію «Кременчукводоканалу», така новація на площі Перемоги означає, що чиновники знову підвищать тарифи на воду?

І якщо для людей зроблено одну корисну справу за багато років, то десяток яких некорисних слід чекати найближчим часом від нашої мерії? Який «сюрприз» готують натомість «батьки» міста?

На останньому фото - приклад Мексики, де зі спекою борються не рамками, але фонтанами

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись