Новини з 1996 року

Одностатевих шлюбів в Україні не буде. Рада відповіла на петицію щодо захисту сімейних цінностей

Валерія Макряшина 28 травня 2018 08:38 927 0

Комітет Верховної Ради з прав людини відповів на петицію про захист традиційних сімейних цінностей, яка набрала необхідні 25 тисяч голосів.

Автору петиції, пастору Церкви євангельських християн Віктору Танцюрі, повідомили, що з Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини вже вилучено шостий підпункт 105 пункту, у якому йшлося про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар.

Більш того, Комітет з прав людини запевнив Танцюру, що Мін'юст працює над тим, щоб вилучити з Національної стратегії ще деякі пункти «у зв’язку з неможливістю або недоцільністю їх виконання».

Як можна пересвідчитися на сайті Міністерства юстиції, підпункт про цивільне партнерство одностатевих пар справді вилучено з вердиктом: «Виконання неможливе».

У звіті щодо реалізації Національної стратегії у сфері прав людини за І квартал 2018 року пояснюється, що до Мін’юсту надійшла велика кількість звернень різних організацій, зокрема таких як «Любов проти гомосексуалізму», «Древо», «Місія милосердя й справедливості», «Об’єднання християн-військовослужбовців України» тощо.

Також вилучити цей підпункт прохала влада Запорізької, Тернопільської, Миколаївської, Рівненської областей, міст Кам’янця-Подільського, Острога, Рівного, Фастова, Полтави та деякі інші місцеві ради.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2399 0