Новини з 1996 року

Одна справа мер Кременчука, його зами та депутати. Інша – діти у ЗОШ № 8. Назад у минуле - фото

Олександр Курилов 27 квітня 2018 12:08 919 0

Кременчужани-користувачі Фейсбуку звертають увагу міських чиновників на таку звичайну річ як шкільний туалет. Мова в цьому випадку про ЗОШ №8, фото з якої оприлюднено.

"Хочу звернути на це увагу депутатів, особливо депутата, на відповідальності якого знаходиться школа №8 м. Кременчука. Я навчався в цій школі, а недавно знайомі мені люди показали ось такі фото.

Жінкам довелося зайти в жіночий туалет на 2 поверсі школи. Вони подумали, що повернулися в минуле. Коли почав дізнаватися про туалети для хлопчиків, сказали, що в одному з них був проведений ремонт. У правому, старшому корпусі в туалет двері не зачиняються, підлога розбита, все видно, перегородки нічого не закривають, на унітаз як сісти дівчаткам?

Два рукомийники, на одному з них є вентиль, вода тільки холодна. Про туалетний папір і мило взагалі нічого говорити, бо цього тут немає! Розумію, що до закінчення року це не виправити, але сподіваюся, що до початку нового навчального року щось можна буде змінити", - зауважує читач Сергій Христенко.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 527 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1271 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 956 0