Новини з 1996 року

ОДНІ ЗА, ІНШІ ПРОТИ. Мешканці Кременчука не виступають проти Дзержинського, але не підтримують Леніна

kurilov 12 серпня 2015 12:50 534 0

Мешканці Кременчука, які живуть у Крюкові, в районі ЗОШ №23, не підтримують пропозицію міської влади змінити назву вулиці, на якій мешкають – «Дзержинського», на іншу.

Те ж саме стосується й сусідньої вулиці імені Чичерина, мешканці якої теж не налаштовані підтримати процес зміни назв.

Це останнє опитування чиновників Крюківського райвиконкому, де міркують, як можна обійти закон про декомунізацію.

Але як його обійдеш, особливо після того, як уже російська «Нова газета» оприлюднила факти з біографії комуністичних вождів?

Про те, що підготовка до перейменування 110 вулиць міста триває, «Програмі плюс» повідомили у міськвиконкомі. Гірше, що сьогодні поки що немає відповіді на запитання – у яку саме цифру обійдеться кременчужанам зміна документів.

З цього приводу є різні відповіді, й перша з них – кошти для зміни нотаріальних документів, якщо такі є, – практично непотрібні.

Про що варто додати – так це про пропозиції стосовно змін назв. До існуючих – назвати вулицю Радянську вулицею імені Маслова, а вул. 40 Жовтня – вул. Богаєвського - громадяни додали нові.

Зокрема, вже волонтери міського ГО «Майдан» готують звернення до влади, аби назвати вулицю Жовтневу іменем Героя України Ігоря Сердюка, а вулицю Леніна - вулицею Героїв України.

Окрема тема від волонтерів, це їх прохання  – назвати 26 вулиць нашого міста прізвищами учасників АТО - кременчужан, які загинули на Сході. Втім самими чиновниками ця пропозиція поки що не обговорювалася.  

 

О.Курилов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись