Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Одні користуються, інші платять. У Кременчуці - війна за будинкові газові лічильники

Олександр Курилов 30 березня 2016 18:24 1080 0

Депутати Кременчуцької міськради пропонують накласти мораторій на подальше встановлення побудинкових лічильників газу.

Причин з цього приводу дві. За першою – спожитий мешканцями багатоповерхівки газ розподіляється за кількістю прописаних громадян, але не тих, хто живе у будинку реально.

За другою – громадяни, навіть якщо взагалі не користуються газом (якщо мешкають на дачі), будуть сплачувати за те, що напалили у квартирах поряд сусіди. Вихід з цього і порада від головного інженера ПАТ «Кременчукгаз» Болеслава Грабовського на протести депутатів – слід звертатися до тих, хто приймає закони.

Натомість мешканцям будинків, якщо вони будуть протистояти встановленню колективних приладів обліку, той же представник ПАТ «Кременчукгаз» обіцяє перекрити газопостачання.

Про що слід додати – ситуація з встановленням лічильників нині у місті вибухонебезпечна – громадяни фізично не дають проводити фахівцям встановлення лічильників, натомість газовики вимушені викликати поліцію.

Загалом проблему можна вирішити, якщо встановити ще 60 тисяч індивідуальних лічильників (усього у місті абонентів 130 тисяч), однак у такому випадку за цю справу мають братися централізовано й місто має зі свого бюджету надати громадянам допомогу.

Щодо побудинкових лічильників, то їх за законом мають встановити до 1.1.2018 року.

Про що варто додати – рішення про накладання мораторію на встановлення лічильників, у відповідності до депутатського обговорення, все одно не буде законним.

А зробити його законним може народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов. Поки що мер міста Віталій Малецький напише листи з теми будинкових лічильників до уряду.

 

 

Теги: Житлово-комунальні послуги

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0