Новини з 1996 року

Один із убивць підприємців на Полтавщині сидітиме довічно. Інший – 12 років

Іона Харченко 05 грудня 2019 15:20 250 0

Убивство та пограбування двох підприємців у лісосмузі на Полтавщині.

Нещодавно колегія суддів Полтавського районного суду розглянула кримінальне провадження стосовно громадянина у вчиненні кримінальних правопорушень.

Судом встановлено, що обвинувачений у період із січня по травень 2016 року незаконно придбав пістолет із глушником і вісім набоїв.

14 червня 2016 року обвинувачений, за попередньою змовою з іншим зловмисником, після 15:20 прибули до лісосмуги поблизу села Абазівка Полтавського району, маючи умисел на вчинення злочинів. Для цього взяли з собою вищевказаний пістолет, споряджений набоями.

У лісосмузі вони побачили автомобіль «Volkswagen Touareg», у якому знаходилися громадянин і громадянка. Тоді чоловіки захотіли напасти на них, щоб заволодіти транспортним засобом.

Під час вчинення розбійного нападу в засудженого виник умисел на вчинення вбивства. Тож він, не узгоджуючи свої дії з обвинуваченим і не повідомивши про них йому, підійшов до лівих задніх дверей автомобіля і через опущене скло вистрелив із пістолета в голову громадянину.

Продовжуючи реалізацію свого умислу, він також вистрелив у голову жінці. Громадяни померли на місці події.

Потім зловмисники заволоділи особистим майном потерпілих, а саме: грошовими коштами в сумі 3000 доларів США, золотими виробами: ланцюжком із кулоном, парою сережок, каблучкою та автомобілем «Volkswagen Touareg».

Того ж дня чоловіки на викраденому автомобілі  перевезли трупи потерпілих у лісосмугу між селом Уманцівка та селом Бугаївка Полтавського району, де  й закопали їх.

Cуд визнав обвинуваченого, який скоїв убивство, винним у вчиненні злочинів і призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Що ж стосується іншого зловмисника, то йому призначили покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

До набрання вироком законної сили обраний щодо обвинувачених запобіжний захід у вигляді тримання під вартою залишили без змін.

Про це повідомляє Судова влада України.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1050 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1931 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 908 0