Новини з 1996 року

Один з найдієвіших способів перевірити золото на справжність у домашніх умовах

pplus 08 квітня 2021 07:50 206 0

Сьогодні, в умовах тотального безгрошів'я і економічного застою, який став уже для нас буденністю, кількість людей, які хочуть легких грошей, різко збільшилася. Разом з ними зросла кількість і тих, хто дуже хоче заощадити. І ось коли вони знаходять один одного, починається такий масовий тотальний обман з елементами шарлатанства, що навіть уявити важко. Найбільш яскраво такі схеми помітні у сфері ювелірних прикрас. Саме тут для шахраїв розгортається справжнє поле бою.

Звичайно, якщо взяти собі за правило і ніколи не вестися на сумнівні вигідні пропозиції вуличних або базарних торгашів, а купувати ювелірні вироби тільки в перевірених сертифікованих магазинах, то ви ніколи не станете обдуреним покупцем. Однак, якщо вам хочеться заощадити і руки просто таки сверблять купити сережки у вуличного дядька, то запам'ятайте кілька простих правил, які допоможуть вам перевірити золоті вироби на справжність.

По-перше, не намагайтеся визначити справжність золота на око. Це зробити можуть тільки професіонали, а ви, вибачте, до них не відноситеся. По-друге, якщо на виробі стоїть проба, то це зовсім не означає, що він золотий. І по-третє, запам'ятайте один з найдієвіших способів перевірити золото на справжність.

Одним з найпростіших і дієвих способів перевірити золото на справжність у домашніх умовах є перевірка йодом. Для цього потрібно просто капнути крапельку йоду на золотий виріб і почекати кілька секунд. Якщо боїтеся капнути багато, можна нанести йод на виріб за допомогою ватної палички. Якщо утворилася пляма світлого кольору, то виріб виготовлено з міді або латуні. Якщо пляма темно-зеленого кольору, то виріб виготовлено дійсно із золота, адже саме таку реакцію з йодом дає цей благородний метал.

Після такого експерименту пляму від йоду видалити непросто. Однак, якщо ви візьмете звичайну зубну пасту і стару зубну щітку й потрете забруднене місце, то воно знову заблищить як нове.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0