Новини з 1996 року

ОДИН ТЕХНІЧНИЙ, ТРИ ДУБЛЕРИ Й ОДИН ГОЛОВНИЙ. КОМАНДА НАРДЕПА ШАПОВАЛОВА ПРО СВОЇХ КАНДИДАТІВ У МЕРИ КРЕМЕНЧУКА

Олександр Курилов 09 вересня 2015 17:44 1092 0

Газета «Автограф», видання, яке безпосередньо пов’язують з народним депутатом України Юрієм Шаповаловим і директором міського Центрального ринку, депутатом міськради й представником «Батьківщини» Євгеном Холодом, оприлюднило свій план боротьби за місце міського голови Кременчука.

Отже, хоч саме висування кандидатів на посаду міського голови Кременчука ще почнеться 21 вересня й триватиме два дні, однак уже відомо про  передвиборчий склад команди міськвиконкому у цьому «футбольному матчі».

Він такий. Першим нападаючим на конкурентів по виборах – представника «Укропу», «Рідного міста», «Радикальної партії» та інших від міськвиконкому довірено бути колишньому свободівцю Олегу Савченку.

Однак його роль суто технічна і з розрахунком, що чоловік у подальшому піде в політичну безвість. Одночасно на допомогу цьому нападаючому приходитимуть інші два дублери. Це  Олександр Головач від «Батьківщини», у якого за плечима досвід бійок, та організатор партії «Поруч» (поручень) Віталію Малецькому.

Другий використовуватиметься як важка артилерія й позиціонуватиме себе як учень колишнього мера Олега Бабаєва.

Перший дублер -  перший віце-мер Віктор Калашник і про це його попереджають – на нього впаде увесь вогонь критики…

У підсумку всім трьом буде доручено тільки одне – агітувати не лише за себе й проти всіх інших, але виступати за народного депутата України Юрія Шаповалова. Про це в «Автографі» мови, звісно, немає, але, судячи з того, яка агітація почалася за пана Шаповалова на Молодіжному, – все так і буде.

На завершення про тих, кого молода команда з міськвиконкому, яка тільки й займається тим, аби підвищити кременчужанам тарифи (приклад - тиждень тому у місті підвищено розмір батьківської оплати в дошкільних закладах) , мочитиме не по-дитячому.

Отже, в жертвах будуть такі їхні опоненти (в порядку, який названо політтехнологами нардепа Юрія Шаповалова).

Це Ірина Дроздова, керівник ПАТ «Кременчукм'ясо», яку звинувачують у тому, що вона проводитиме кампанію на гроші банку «Фінанси і кредит». Ще - волонтер Володимир Пилипенко, підприємець  Сергій Перепел, якого обізвали лузером з партією «Простих людей» нардепа Капліна, депутат міськради  Юрій Гриценко, Оксана Піддубна і Дмитро Кавунник.

Саме їм присвятять цілі газети з назвами «Кременчук бандитський», «Новини Кременчука», які роздаватимуть по місту багатотисячними тиражами.

Тож у граючих проти висуванців виконкому кандидатів  усе попереду. Зокрема, усі вони відкриють про себе таке, що раніше не знали, й краще б вони цього не знали. Потоки бруду, знаючи стиль роботи владної команди, для них будуть неймовірно великими.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись