Новини з 1996 року

Один говорить, а двоє підказують. Безвідповідальний кременчуцький нардеп Мовчан провів прес-конференцію

Олександр Курилов 08 серпня 2020 10:30 1088 0

ВВП України збільшиться колись на 5 мільярдів гривень після прийнятого в парламенті Закону  «Про банкрутство». А кременужанин Олексій Мовчан, як справжній блогер-нардеп веде стрім й захищає кінотеатри, зразка того, що є у власності дружини його дядька Юрія Шаповалова, від банкрутства.

А ще – він штовхає міністра та набридає йому.

Це прес-конференція племінника нардепа Шаповалова, й нардепа від Кременчука та Горішніх Плавнів Олексія Мовчана, яку він вчора провів в Інтернеті і враження від неї.

Аби уникнути неприємних запитань, прес-конференція нардепа відбувалася без журналістів, але зі спеціальними комунальними робітниками, які допомагали пану Мовчану говорити – показували на відео картинки і говорили про те, чим він займався з часу обрання.

Тож з цих картинок ми вже знаємо про участь нардепа Мовчана в справі проштовхування закону про локалізацію прийняття якого стане причиною, що Україна опиниться в зоні всіх можливих міжнародних скандалів. Насправді ж - все це нічим не завершиться. 

А тепер у нардепа Мовчана нова фішка.

Як представник слуг народу, що наближені до олігарха Коломойського, він допомагає адміністрації його підприємства - ПАТ «Укртатнафта» зробити все можливе, аби підвищити акцизи на автогаз.

Це необхідно, аби далі подорожчало все й вартість проїзду в транспорті – в тім числі, а люди в черговий раз проклинали свій вибір, який на минулих виборах у більшості випав на слуг народу.

Інше, що ми почули – це слова молодого нардепа про те, що ось він залучив (доклав руку) більше, ніж півмільярда гривень на розвиток округу й тут вже незрозуміло, як на це реагувати – сміятися чи плакати.

Втім, нардеп Мовчан й сам розуміє що його слова виглядають смішно.

Й не тільки слова – але й відео, які теж показували на цій «прес-конфренції».

Ось він  на відео – «трудяга-нардеп» Мовчан, тягне в районну лікарню великий ящик з захисними медичними масками. Й це має показати – що ось він дбає, бо ящик справді великий.

Гірше, що через 10 хвилин з’ясовується, що це не його допомога, а захисні маски, рукавички та бахили з розподілу МОЗ для кременчуцької районної лікарні.

А ось інші кадри з цієї ж прес-конференції, й ми бачимо як комунальний робітник, який сидить поруч з нардепом Мовчаном, тричі заглядає в підказку, аби правильно сказати слово «оренда»…

А ще ми дізналися – нардеп Мовчан квартиру в Києві ще не купив, тому живе в столиці в орендованій багатокімнатній, а оплачує йому житло Верховна Рада за рахунок наших податків.

На завершення – про те, як ми справді ставимося до його діяльності, бо з часу його обрання вже минуло більше року.

Й тут одна відповідь – а як можна ставитися до дитини-нардепа, який нам розповідає про кисельні береги та молочні ріки, а сам займається лобіюванням законів, які вигідні нашим олігархам?

Причому лобіює ці закони і оком не моргне.

Тож слідкуємо за нашим нардепом Мовчаном і далі, але пам’ятаємо, що очікувати від нього чогось позитивного – не варто. Бо там немає ні досвіду, ні розуміння, а є тільки добре прихований острах перед кременчуцькими журналістами.

І звісно пам’ятаємо слова цього нардепа про відповідальність і безвідповідальність.

З цього приводу Олексій Мовчан сказав так – стан доріг, він не в зоні відповідальності парламентаря.

А що у нього в зоні відповідальності – про це хлопчина нічого не сказав.

Останнє ж - про те, що користь від нардепа Мовчана таки є хоч її й небагато.

Дорослий парубок, за спиною якого ми бачимо тінь олігарха Коломойського, довбає іншого олігарха,  прізвище якого Жеваго. Й мова тут Єристівський кар"єр та нелюдські умови проживання людей, які стали сусідами Єристівського ГЗК. 

А от про другу частину цієї "опери" - про ставок-випарник ПАТ "Укртатнафта", що в селі Бондарі, й про те, що через цей ставок, воду з колодязів у селах кременчцуцького району пити не можна взагалі, то про це Олексій сором"язливо мовчить. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 159 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 193 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 240 0