Новини з 1996 року

Один день у Парижі. Виступ віртуозного скрипаля Святослава Кондратіва в Кременчуці. ФОТО та ВІДЕО

Іона Харченко 18 березня 2019 15:50 565 0

Минулої п’ятниці кременчужани на один день потрапили в романтичний та чарівний Париж. У Міському Палаці культури виступив скрипаль Святослав Кондратів з програмою «Один день у Парижі». Майстерній грі на скрипці акомпанували гітарист, бас-гітарист, ударник і клавішниця.

 

 

Атмосфери композиціям надавав відеоряд з пейзажами та архітектурою цієї країни романтиків, картинами французьких художників, фотографіями, відеокліпами самого Святослава Кондратіва.

На концерті можна було почути такі композиції: «Шервудські парасольки», «Et si tu n'existais pas», «Парижанка», «Для тебе», «Parole, Parole», «Padam, padam» та інші.  Одну зі своїх авторських мелодій він виконав уперше саме в Кременчуці та запропонував містянам придумати назву для неї, а свої варіанти написати на його офіційній сторінці у Фейсбуці.

 

 

Святослав Кондратів взаємодіяв з публікою, навіть спускався зі сцени до кременчужан, стояв біля них, граючи на скрипці, та дивився в очі. А ще містяни вивчили кілька слів французькою: «пароле», «лямур», «бонжур», «тужур». Публіка нашого міста дуже пройнялася музикою, тому лунали бурхливі безкінечні оплески та вигуки «браво».

 

 

Цього вечора Святослав Кондратів зіграв і на унікальній скрипці, зробленій зі сплаву скла та пластику. Ця скрипка має магнітні датчики й підсвітку, яка реагує на коливання кожної струни по-своєму.

На біс скрипаль виконав мелодію «Єлісейські поля» та пообіцяв повернутися в Кременчук з новою програмою.

 

 

 

 

 

 

Більше про концерт Святослава Кондратіва в Кременчуці читайте в новому випуску «Програми Плюс» із 21 березня.

 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 263 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 443 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 653 0