Новини з 1996 року

ОДИН - ЗА ВОДОЮ. ДРУГИЙ – ЗА ЛИСТЯМ. У Кременчуці від сьогодні продовжили агітацію за мера

Олександр Курилов 29 жовтня 2015 13:59 970 0

У Кременчуці від сьогодні знову розгорнуто агітаційну кампанію з другого туру обрання міського голови. Й беззаперечне лідерство тут – за головним "поручнем" (керівник партії міськвиконкому "Поруч" Кременчука) Віталієм Малецьким.

Останній разом зі своїм пулом куплених журналістів виїхав у мікрорайони, аби продовжити агітацію. Тож тема розмов цього кандидата сьогодні – «Кременчук повинен бути чистим».

Очікується також, що для картинки відео й фото  Віталій Малецький братиме опале листя в руки і підкидатиме його до гори.

 А от чи збиратиме опале листя цей кандидат власноручно – поки що невідомо.

Натомість його конкурент Віктор Калашник сьогодні не буде мацати руками батареї опалення (один з агітаційних прийомів виборчої кампанії), однак зробить більш ефективну справу.

Зокрема, Віктор Калашник сьогодні у Полтаві, де домовляється з керівниками ПАТ «Полтаваобленерго», аби енергетики хоч до виборів 15 листопада припинили відключати підкачувальні станції у багатоповерхівках Кременчука. Бо в такому випадку люди починають скаржитися на відсутність води.

Наскільки у обох що вийде:  в одного тикати пальцями на листя, в іншого – умовляти енергетиків почекати до завершення виборів, а вже потім залишати Кременчук без води, – поки що невідомо.

Як відомо, 15 листопада у нас другий тур обрання міського голови. У свою чергу репортер закликає наших мешканців усе-таки прийти на другий тур виборів у кабіни для голосування. Однак під час самого голосування не слід ставити якісь відмітки.

Краще  не соромлячись коротко, двома–трьома міцними словами, написати на бюлетенях свої душевні  побажання учасникам цього виборчого концерту. Так буде з нашого боку чесно й справедливо.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 307 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 673 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 530 0