Новини з 1996 року

Обвинувачений у побитті учасника АТО Василя Малєєва дезертир? ФОТО

Андрій Рубан 18 травня 2016 17:10 1553 0

1 травня на фігуранта справи, обвинуваченого Геращенка-молодшого, було складено адмінпротокол за ст 173 КУАП (Дрібне хуліганство) та призначено судом адміністративне покарання.

Обвинувачений Данило Геращенко у 2014 році був мобілізований, але з невідомих причин зник з військової частини за кілька днів після мобілізації і досі не став на облік у військкомат.

У ході судового засідання було встановлено, що один з обвинувачених - Данило Геращенко, який раніше проходив строкову службу, був мобілізований до ЗСУ у 2014 році. Натомість після мобілізації, як виявилося, вже за кілька днів він покинув військову частину з невідомих для суду причин. До того ж станом на сьогоднішній день так і не став на облік у військкомат. Сам обвинувачений говорить, що не мав бажання воювати, тому і поїхав додому.
“Я не хотів убивати когось чи воювати взагалі, тому написав командиру заяву про це і він мене відпустив”, - повідомив суду Данило Геращенко.

 

Галина Коліуш - адвокат потерпілого Василя Малєєва

 

Адвокат Галина Коліуш, учасники АТО, які також були присутні в залі суду, прокурор Пластун, а також сам суддя не зрозуміли, яким чином таке могло трапитися. Тому суд дав доручення прокурору з’ясувати, чому людина була мобілізована і до цього часу не демобілізована та не комісована і навіть не стоїть на обліку у військкоматі. Та і взагалі суддя був здивований.

 

Суддя.

 

“Обвинувачений, поясніть суду, що ви робите у Козельщині, якщо ви мобілізований? Суд доручає прокурору встановити істину цього факту” - висловився суддя обвинуваченого.

 

Прокурор - сторона обвинувачення.

 

Також під час засідання захисник Василя Малєєва адвокат Галина Коліуш подала клопотання витребувати копію постанови Козельщинського районного суду щодо рішення про адміністративне покарання того ж таки обвинуваченого Данила Геращенка. За нашою інформацією, Козельщинський суд визнав Геращенка винним у адмінправопорушенні, а саме: за дрібне хуліганство останнього, яке він здійснив 1 травня, на велике свято Великдень.

Тому про мораль підозрюваного молодшого брата годі й говорити, а ось чи братимуть ці факти до уваги при винесенні рішення, нам стане відомо вже після допиту горе-свідків, які є, швидше всього, друзями обвинувачених і також могли бути у стані алкогольного сп’яніння того неприємного лютневого вечора, коли побили Василя Малєєва. Також у суді мають допитати і самих підозрюваних. Імовірно, лише після цього суд прийме остаточне рішення щодо покарання чи виправдання братів, які побили захисника України.

 

 

 

 

Теги: Пригоди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 506 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1243 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 938 0