Новини з 1996 року

Обшуки в міськвиконкомі Кременчука і спортивній школі №2. Що шукають правоохоронці в кабінетах?

Валерія Макряшина 07 липня 2020 12:00 2252 0

Геть не змагання з бігу відбуваються наразі у Кременчуцькій міській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №2, звідки зухвало "попросили" з речами на вихід директора закладу Віктора Кобзистого, який очолював школу з серпня 2017 року.

Замість нього тимчасово виконуючим обов’язки призначили колишнього директора, тренера, але аж ніяк не прямого заступника Кобзистого - Станіслава Шаляпіна, який очолював школу до 2017 року. Мерія на своєму офіційному сайті повідомила, що Віктора Кобзистого звільнили через систематичні фінансові порушення, які саме - покажуть перевірки, які досі тривають.

За даними ЗМІ, директора звільнили за одноразове грубе порушення трудових обов'язків згідно з п.1 ст. 41 КЗпПУ на підставі акта перевірки. 

 


"Стаття 41. Додаткові підстави розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу з окремими категоріями працівників за певних умов.  Крім підстав, передбачених статтею 40 цього Кодексу, трудовий договір з ініціативи власника або уповноваженого ним органу може бути розірваний також у випадках:

1) одноразового грубого порушення трудових обов'язків керівником підприємства, установи, організації всіх форм власності, його заступниками, головним бухгалтером підприємства, установи, організації, його заступниками, а також службовими особами податкових та митних органів, яким присвоєно спеціальні звання, і службовими особами центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах державного фінансового контролю та контролю за цінами," - йдеться у статті КЗпПУ.

 


 

Така "рокіровка" у штаті змусила вийти під стіни навчального закладу більшість викладачів, вихованців школи та їх батьків, які вважають рішення влади щодо звільнення директора несправедливим.

Вони впевнені, що Віктора Кобзистого звільнили через його відмову "махлювати" з користю для нинішної влади. По суті Віктор Кобзистий став просто невигідною людиною для наших чиновників, тож його просто і легко, як у нашій мерії вміють, "злили". 

Наразі за фактом усіх цих подій йде слідство...

Журналісти телеканалу "Візит" учора, 6 липня, завітали в спортивну школу, де відразу зустріли правоохоронців, які тільки-но завершили планові слідчі дії, відповідно до рішення суду.

За словами нинішнього очільника закладу Станіслава Шаляпіна, слідчі проводили перевірку стану ремонту в одному зі спортивних залів і перевірку за фактом привласнення бюджетних коштів службовими особами та приватним підприємцем Андрієм Дарійчуком, які були попередньо виділені у квітні 2020 року на ремонт приміщень будівлі. Ідеться про угоду на загальну суму 210 тисяч 320 гривень, яка була укладена 15 квітня (скрін можна переглянути у фотоматеріалах).

 


Варто зауважити, що ФОП Дарійчук Андрій Юрійович є у місті підрядником відомим. Тільки від міського управління ЖКГ Кременчуцького виконкому він отримав понад 2 мільйони гривень. З ним у нього понад 100 вдалих договорів. Загалом Андрій Дарійчук надавав свої послуги й іншим комунальним закладам, включно з табором відпочинку "Зоряний". Також, відповідно до інформації з відкритих джерел, він проводить ремонт у будівлі Автозаводської районної адміністрації, пожежа в якій сталася в листопаді минулого року...


 

Повертаючись до подій буденних, Станіслав Шаляпін своїй новій-старій посаді щиро радий і залишати її не думає, мовляв, "довірили - треба працювати". Але призначення Шаляпіна викликало неабияке обурення серед тренерського та учнівського колективів навчального закладу, які просили призначити на посаду т.в.о. директора ДЮСШ № 2 когось іншого.

Але ніхто до прохання людей прислухатися не став і тим більше змінювати щось.

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи ДЮСШ №2 Вікторія Дереча також вважає, що Віктора Кобзистого звільнили незаконно. Крім того, жінка, як і інші працівники школи, обурюються сюжетом провладного телебачення  - КП "КТРК", горе-журналісти якого минулого тижня на весь Кременчук заявили, що в навчальному закладі не тільки з документами щось не так, а й так звані "мертві душі" є. Вікторія Дереча заявляє, що такі заяви - це відверта брехня. Це підтвердила і бухгалтер закладу - Людмила Новоселова.

Також працівники закладу розповіли, що після приходу на посаду нового-старого директора Станіслава Шаляпіна стали зникати документи. Деякі з них, навіть ті, що мають конфіденційну і секретну інформацію, він власноруч показував на камеру невідомо яким журналістам.

За неофіційною інформацією, обшуки відбулися вчора не тільки в ДЮСШ №2, а й у приміщенні міськвиконкому. І це ще раз підтверджує (зазначимо - попередні) здогадки, звідки ноги ростуть, а ростуть вони, найвірогідніше, не від Віктора Кобзистого...

Далі буде. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1203 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2202 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2818 0