Новини з 1996 року

ОБСЄ про корпункт ОДТРК «Лтава» у Кременчуці. ВИРОБНИКИ РЕКЛАМНОЇ ДЖИНСИ СКАРЖАТЬСЯ В ЄВРОПУ

Олександр Курилов 07 листопад 2015 17:58 899 0

Спеціальна місія ОБСЄ, яка серед іншого займається питаннями ЗМІ, із сьогоднішнього дня почала дослідження скарги журналістів кременчуцького пункту ОДРТК «Лтава» у Кременчуці.

Головне питання представників комісії до репортерів міста – як вони ставляться до того, що відбувається у Кременчуці з цим корпунктом, представники якого написали скаргу в ОБСЄ.

Про те, що така скарга є, зміст якої – комунальні репортери обласного підпорядкування нарікають на адміністративний тиск, який не дає їм працювати, репортеру розповіли представники місії.

Як відомо, представників кременчуцького корпункту «Лтави», як на автора – великого нещастя для всіх телеглядачів, офіційно відпустили на два тижні у відпустку через необхідність економії коштів в обласній телекомпанії.

Неофіційно – представники ОДТРК у Кременчуці перекрили всі можливі й неможливі рекорди з виробництва прихованої реклами стосовно кандидата в мери нашого міста пана Малецького. Тож на повідомлення з Кременчука вже страшно було дивитися. До речі, ситація до виборів була абсолютно аналогічною нинішній.

«Нашу позицію з цього приводу, мою та колеги Олега Булашева, редактора «Кременчуцької газети», можна прочитати на сайті «Телекритики».

На мою точку зору,  функціонування цього корпункту, репортери якого показують суцільну «джинсу» без позначки «на правах реклами», - взагалі недоречне. Ми бачили по обласному телебаченню, як заступник міського голови Кременчука Малецький мацає руками батареї або збирає  сухе листя й усе це без позначки «реклама». Однак ми не бачимо в репортажах ОДТРК «Лтава» життя самого Кременчука та його людей.

Думаю, що в нинішніх умовах такі корпункти  й таке телебачення, де  видають неприкриту рекламу напередодні виборів і отримують за це бюджетні кошти, – взагалі непотрібне», - така відповідь репортера «Програми плюс»   представникам місії на те, що сьогодні  відбувається з обласним телебаченням у Кременчуці.

Ще з пропозицій до представників місії – зробити так, як у Європі, де такий агітпроп, зразка того, що виробляють у Кременчуці обласні журналісти, на екрани не потрапляє взагалі.

Про що слід додати – розслідування європейської місії стосовно колишнього кременчуцького комунального телебачення, а нині корпункту обласного телебачення «Лтава» триває.

Що думає з цього приводу керівник ОДТРК «Лтава» Євген Лопушинський  і що він відповів представникам місії ОБСЄ, які теж ставили йому аналогічні запитання,  поки що залишається в таємниці.

Теги: ЗМІМісцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись