Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Облпрокуратура розслідуватиме порушення по зброї в роті "Кременчук". ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 24 лютого 2016 08:54 890 0

Прокурорські слідчі будуть з'ясовувати, яким чином правоохоронці тепер уже поліцейської роти в 2014 році поводились зі службовою вогнепальною зброєю. Про це випливає з копії листа ГУ Нацполіції в Полтавській області, який надано в розпорядження редакції громадським діячем Ольгою Тіщенко.

Зазначається, що висновок службового розслідування з приводу отримання поранення міліціонером Кравченком під час "бою із сепаратистами" (як повідомлялось у 2014 році. - Ред.) скасований та направлений для приєднання до матеріалів кримінального провадження, що знаходяться в провадженні облпрокуратури.

Нагадаємо, що у вересні 2014 року командир роти Олег Беркеля заявив міським журналістам про те, що 3 вересня його підлеглі вступили в бій з диверсантами в районі мосту, що біля села Трьохізбєнка в Луганській області. Аналіз інформації, яку надав міліціонер в інтерв'ю, була легко спростована шляхом зіставлення із загальнодоступними фактами, які тоді віднайшли журналісти "Програми Плюс".

Крім того, в розпорядженні редакції опинився відеодоказ організованих міліціонерами роти стрільбищ у Луганській області.

Варто зазначити, що сама відповідь з поліції містить недостовірні дані.

Питання поранення міліціонера Кравченка ми розглядали саме у статті "Корупція в роті "Кременчук". Епізод 3. Сумніви щодо бою із сепаратистами 3 вересня 2014 року під Трьохізбєнкою. ВІДЕОдоказ". У той же час поліціянти посилаються на попередню статтю із вказаного циклу, де ми писали про питання видачі зброї цивільним особам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1270 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1993 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1722 0