Новини з 1996 року

Область дасть 2 мільйона гривень на асфальт для Крюківського мосту через Дніпро. Не від щедрості, але

Олександр Курилов 02 жовтня 2018 11:08 1782 0

Полтавська обласна адміністрація виділить 2 мільйони гривень для укладання нового асфальту на Крюківському мосту через Дніпро. Відповідно сам міст буде заасфальтовано ще цього місяця, а якщо конкретно, то до 25 жовтня.

Це засідання бюджетної комісії міськради сьогодні, представники якої взяли на себе не зовсім законний тягар погодження фінансових рішень міськвиконкому.

Питання, яким теж цікавилися, – коли ж усе-таки УЖКГ міськвиконкому планує заасфальтувати Крюківський міст через Дніпро, який уже три місяці «відпочиває» від асфальту.

Інформація начальника управління житлово-комунального господарства Івана Москалика – асфальт на мосту буде. Для цього обласна адміністрація виділяє 2 мільйони гривень й ще два виділить міськвиконком.

За словами комунальника, укладання асфальту буде проведено до кінця жовтня й для цього потрібно 10 днів.

«Ми зняли асфальт повністю й це було єдине рішення з ліквідації ямковості», - так пояснив довге існування мосту без асфальту Іван Москалик, і слід відзначити, що це справді наше «ноу-хау»: ліквідовувати ями на дорогах разом із самими дорогами.

А от про що керівник УЖКГ говорити не став, так це про причину появи рішення щодо відновлення асфальту.

І тут ми маємо дякувати вже майбутньому візиту до Кременчука Президента України Порошенка. Такий попередньо запланований на кінець жовтня й зрозуміло, що до приїзду першої особи держави місцеві чиновники все відремонтують.

Інакше буде просто незручно перед гостями й наші пояснення, чому Кременчук є єдиним містом в Україні з незаасфальтованим мостом через Дніпро, – не всі зрозуміють.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись