Новини з 1996 року

Обережно. Мер Малецький готовий застосувати силу проти тих, хто вимагає скасувати тарифи. Фото

Олександр Курилов 12 жовтня 2017 16:35 2421 0

Кременчуцьким громадським активістам, які сьогодні беруть участь у проведенні сесії міської ради й вимагають від міського голови Віталія Малецького скасувати рішенням сесії чергове подорожчання тепла та гарячої води, слід бути уважними.

Проти них усіх, у тім числі й військових АТО, міський голова Кременчука готовий застосувати силу. А для такого поруч з готелем «Кремінь» стоїть вантажівка окремого батальйону внутрішніх військ, і за тим, що повідомляють наші читачі, – зранку також у цьому районі можна було побачити повний автобус озброєних міліціонерів.

Враження громадян – те, що відбувається в місті сьогодні, дуже нагадує часи Януковича й 2013 рік, коли такі самі озброєні дубинами правоохоронці без жодної причини почали бити мирних громадян.

Аби уникнути провокацій, уже редакція газети «Програма плюс» закликає міського голову Віталія Малецького й секретаря міськради Юрія Гриценка шукати компроміс з мешканцями міста й відкликати підрозділ внутрішніх військ від міськради в місце дислокування.

З таким же проханням редакція звертається до голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка.

Сьогодні, коли на сесії міськради Кременчука розглядаються питання тарифів, зокрема, скасування їхнього подорожчання, будь-яка іскра може перейти у фундаментальний скандал, який ні Кременчуку, ні Полтавщині, ні Україні не потрібен.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись