Новини з 1996 року

Обережно ! Кіоскові телефони "живуть" лише місяць

Едера Бедьо 06 листопад 2015 12:03 900 0

Кременчужани продовжують купувати телефони у дрібних кіосках-магазинах, які не можуть гарантувати їх справності. Про це сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі повідомила начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк. 

Днями до управління звернулася кременчужанка похилого віку, яка придбала у вересні мобільний телефон у одному з таких магазинів. А наприкінці жовтня усі клавіші не працювали -  і скористатися засобом зв`язку жінка нині не може. У гарантійному талоні, який, видно з першого погляду, надрукований на звичайному принтері та ще й обшматований, зазначено термін у 1 місяць. Тепер кременчужанка не може ні повернути гроші, не обміняти телефон.

Людмила Жорняк застерегла усіх мешканців міста, по-перше, купувати побутову техніку в офіційних і спеціалізованих магазинах, а не в дрібних кіосках, а, по-друге, уважно перечитувати гарантійні талони, які повинні бути видані із фірмовими позначками виробника та забезпечувати справність техніки хоча б на рік. 

Теги: Життя КременчукаСпоживчі ціниЦіни

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 127 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 566 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1039 0