Новини з 1996 року

Обдеруть, як липку: МВФ змушує Україну збільшити ціну на газ для населення

Валерія Макряшина 19 грудня 2017 10:14 1281 0

МВФ наполягає на тому, аби уряд України збільшив ціну на газ для населення. Фінансові донори хочуть, щоб вартість блакитного палива відповідала ціні імпортованого в країну газу.

Про це повідомив постпред МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Люнгман навів відразу кілька аргументів на користь необхідності такого кроку. Всі вони зрозумілі й логічні. Правда, не відповідають на головне для українців питання: з яких коштів оплачувати і без того надмірно дорогий газ? Однак цей момент МВФ турбує в останню чергу.

Так, Люнгман заявив, що збільшення ціни на газ дасть українцям стимул економити енергоресурси (і це при тому, що і так кожен українець економить як може), дасть поштовх для розвитку вільного ринку газу, а заодно - ресурси для поліпшення і розвитку газової інфраструктури.

Також МВФ виступає за єдину для всіх ціну на газ. Це знижує ризики корупції. Все правильно - прем'єр-міністр Гройсман, коли очолив Кабмін, запровадив єдину ціну, але згодом під тиском МВФ відмовився підвищувати ціну на газ для населення, але збільшив ціну на газ підприємствам. Наразі МВФ змушує знову повернутися до збільшення ціни на газ для населення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3512 0