Новини з 1996 року

Обіцяв звітувати раз у квартал. Кременчуцький нардеп Шаповалов як зразок бездіяльності з 2012 року

Олександр Курилов 09 квітня 2018 09:15 475 0

Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов не зробив нічого зі своєї обіцяної мешканцям міста програми за час свого обрання, що відраховується з 2012 року.

Натомість найбільша обіцянка нашого нардепа – почати будівництво нового мосту через Дніпро в Кременчуці найближчим часом - залишилася невиконаною.

Невиконаною, бо час іде, а новий міст через Дніпро, можливо, буде, але не в Кременчуці.

Відповідний висновок про те, що Юрій Шаповалов красиво говорив, але нічого в підсумку не зробив, оприлюднила в соціальних мережах депутат  Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна.

Мова про єдину обіцянку нашого нардепа, про яку він забув і тому виконати її не зміг.

Однак новий «міст» – це не одна обіцянка Шаповалова.

Є така газета «Вісник Кременчука», яка належить міській раді, й читаємо в ній таке.

Кореспондент цієї газети запитує:

- Ви сказали про те, що плануєте масштабні зустрічі з кременчужанами, на яких звітуватимете про виконану вами роботу. Як часто ви плануєте організовувати такі зустрічі?

На що пан Шаповалов відповідає:

– Намагатимусь робити такі зібрання хоча б раз на квартал. Можливо, частіше. Може, раз на два місяці. В будь-якому разі я хочу зробити все для того, аби моя робота для кременчужан була повністю прозорою і зрозумілою.

Слід додати, що наш нардеп справді дечого досяг. Але для себе. Сьогодні пан Шаповалов входить у топ 100 найбагатших нардепів України. Гірше, що кременчужани в рейтинг ТОП 5 по зарплатах на Полтавщині так і не потрапили. Навпаки, Кременчук з нього випав.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись