Новини з 1996 року

Обіцяного нардепом та мером 100 років чекають. Відновлення руху Метеорів по Дніпру у Кременчуці не буде

Олександр Курилов 05 травня 2018 13:07 536 0

Обіцянку нашого міського голови Віталія Малецького, яку він оприлюднив 25 квітня на засіданні у виконкому, й такі ж обіцянки нашого нардепа Юрія Шаповалова стосовно можливого руху "Метеорів" по Дніпру, які він оприлюднював у 2013-му, 2014-му… а останнього разу під час тестування руху по воді  у 2017-му, – ніхто виконувати не буде.

Пасажирський рух по Дніпру, який нам обіцяли, – такою обіцянкою й залишиться.

Це багаторічні промови щодо відновлення руху водного транспорту в Кременчуці  й зо два десятки нагадувань за останні п’ять років від нашого нардепа з цього приводу.

Насправді нічого цього не буде й компанія "Нібулон" відновлювати перевезення пасажирів по Дніпру в нашому місті не планує.

Це сайт компанії – найбільшого трейдера зерна в  Україні й інформація з приводу соціальної відповідальності підприємства.

І за тим, що є сьогодні, «Нібулон» справді відкрив рух по воді спеціальними суднами, які мають  назву «Восход». Однак ці судна не те що до Кременчука, але навіть до Дніпра не ходять.

Межа соціальної відповідальності, тобто відновлення руху водного транспорту на крилах, стосується лише міст Миколаєва, Херсона, Нової Каховки, Очакова та Одеси.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 976 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1818 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 841 0