Новини з 1996 року

Обіцянка від мера Кременчука як велика цяцянка. Про мітинг Вільних профспілок і його результати

Олександр Курилов 20 квітня 2016 15:23 965 0

Адміністрація КП «Кременчукводоканал» остаточно «закручує гайки» на своєму підприємстві, де сьогодні, з 10-00 до 14-00, працівникам заборонили виходити за межі території, аби ніхто з не підтримав мітинг біля міськвиконкому, який проходив за ініціативи місцевого відділення «Вільної профспілки».

Це – фінал сьогоднішнього мітингу перед міськвиконкомом представників Вільної профспілки, зустріч міського голови Кременчука з її керівниками  та пропозиція мера вирішити всі питання полюбовно.

Про таку зустріч (у кабінет мера репортерів не пустили) повідомляють кременчуцькі ЗМІ.

Головне у поширеній інформації – а Вільна профспілка виступала за припинення утисків на КП «Кременчукводоканал» працівників і припинення утисків керівника цієї профспілки на підприємстві Євгена Медведовського – останньому пообіцяли посаду.

Тож якщо раніше він працював на посаді головного інженера, то тепер зможе працювати на посаді заступника технічного директора.

Це обіцянка від міського голови Малецького.

«Вся справа в тому, що така посада справді є, але на цій посаді працює жива людина й непоганий спеціаліст. У такому випадку що буде з цим працівником? Таке «працевлаштування» не влаштовує ні мене й, думаю, що й будь-кого іншого теж», - зазначив керівник Вільної профспілки КП «Кременчукводоканал», який сьогодні за наказом адміністрації знаходиться в простої.

Щодо іншої обіцянки міського голови – про припинення утисків, то про них можна прочитати на початку.

Далі ж, звісно, можна слухати обіцянки мера, але міський голова Кременчука Віталій Малецький такими словами вже одного комунальника «загіпнотизував».

Тут варто згадати лише керівника КП «СКРП» Дмитра Леошка, якому міський голова Кременчука у своєму кабінет розповідав, що пан Леошко – на своєму місці, він гарний керівник і до нього претензій немає. Дифірамби лилися  рікою…

Але все завершилося, як тільки співрозмовник вийшов з кабінету мера міста. Поки він балакав і слухав від міського голови довгі похвальні відгуки на свою адресу, в цей час заступник мера Дмитро Кравченко представив колективу КП «СКРП» нового начальника. Тепер кращий комунальник Леошко хоче поновитися на посаді директора через суд.

Нині, здається, перед нами нова серія. От тільки сценарій начебто трохи застарів.

 

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 108 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 426 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1536 0