Новини з 1996 року

Ну як у дитячому садку без естетичного виховання? У міській освіті пояснили появу штор за 38 тисяч

Олександр Курилов 06 лютого 2018 12:00 1004 0

Надалі кременчуцький дитячий заклад №19, що на вулиці Софіївській, 1, буде одним з найкращих у нашому місті.

Причина одна – тут є все найкраще, що потрібно дітям.

Є штори на стіну в музичній залі за 38 тисяч гривень – сині, зелені, червоні, є прості пластикові ролети на вікнах, є сучасні комп’ютери для керівників цього закладу і є ковролінова доріжка, по якій слід ходити.

Це сьогодні велика делегація репортерів разом з депутатом міськради Тетяною Сідеркою побували в цьому закладі, аби подивитися на бюджетні закупівлі, які в нас здійснюються за принципом «усе найкраще - дітям».

Саме з такою думкою репортер і перепитав  у дошкільному закладі, чи справді для дітей купили бігову доріжку? Але виявилося, що доріжка не бігова, а ковролінова.

Штори, як пояснили «Програмі плюс», для дітей потрібні, бо розвивають у малюків естетичний смак. І так само з костюмами для Діда Мороза та Снігуроньки – дорогими, але естетичними.

Побачивши все це, доводиться відзначити, що життя йде вперед, а «Програма плюс» від нього відстала. Безнадійно.

Бо це раніше для естетичного розвитку дітей їм купували фломастери та альбоми, а для збільшення знань – конструктори, аби гралися.

Але це було раніше.

Тепер дітям нашого міста за бюджетні кошти купують машинки, м’ячі, а для розвитку їхнього смаку – штори з ролетами за 38 тисяч.

Інше, що теж не обійшлося без зауважень, – це питна вода, яку привозять у дошкільний заклад у спеціальних бутилях і це єдиний такий садок, де хоч у чомусь дітей порівняли з чиновниками.

Бо в інших освітянських закладах – усе набагато гірше: освітяни платять за фільтри для води, які насправді не очищують питну воду від хлорорганічних речовин Кременчукводоканалу.

Останнє – про відвідування дитячого закладу та його результати.

А вони ж такі самі, як і в ЗОШ №19, де теж представники ЗМІ дивилися минулого тижня, як адміністрація школи купує шкільні журнали за космічними цінами.

І висновок такий. У кременчуцькій освіті діють тільки за одним принципом:  блискуча натяжна стеля – директору, дорогоцінні шкільні журнали – педагогам, а 5-річним дітям – штори за 38 тисяч гривень, аби розвивався естетичний смак.

Тож ридаємо.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись