Новини з 1996 року

Нову інвестиційну програму Кременчукводоканалу затвердили. Як це вплине на тариф і на пориви?

Валерія Макряшина 28 серпня 2019 15:00 1015 0

Сьогодні, 28 серпня, о 12:00, в актовій залі комунального підприємства "Кременчукводоканал", куди було запрошено всіх зацікавлених осіб, відбулися відкриті громадські обговорення (слухання) питань водно-грошових.

Присутні обговорювали нову інвестиційну програму "Кременчукводоканалу" на 2019 рік у сумі 24 млн 479 тис 66 грн (без урахування ПДВ) та джерела її фінансування згідно з додатком (про це ми писали раніше).

У залі - 20 громадян, більшість - традиційно працівники підприємства, яких вдало зловили на шляху до їдальні. За словами представниці підприємства, інестиційна програма була оприлюднена раніше, й зауважень та пропозицій стосовно неї не надходило. Таким чином, як зазначають комунальники, не приймати її приводу немає. 

 

Джерела фінансування Інвестиційної програми:

 

 

Куди підуть кошти та як це вплине на тарифи для кременчужан?  

Зокрема, на погашення колись взятого кредиту, який залишає на бюджеті підприємства рани до цього часу, на капітальний ремонт ділянки квартальної мережі водопостачання на вулиці Бетонній (заміну трубопроводу). Також кошти виділені на реконструкцію напірного каналізаційного колектора від СП-15 до Крюківського КОС тощо. 

 

 

Як заявили представники комунального підприємства "Кременчукводоканал", зокрема його директор Віктор Солодяшкін, на тариф ця інвестиційна програма ніяк не вплине - вона створена на основі діючого тарифу, який був затверджений на обговоренні ще в березні. Але щось не дуже в'яжеться, чому тариф на водопостачання та водовідведення на сайті комунального підприємства старий, станом на 1 березня. 

Втім яким би не був тариф, у будь-якому випадку менше за воду та водовідведення ми платити не будемо. У нашому місті тарифи йдуть тільки на підвищення. 

 

 

Депутатка міськради Оксана Піддубна поцікавилася в представників КП "Кременчукводоканал", як впливатиме нова інвестиційна програма на втрати води (у березні вони складали 27%), і почула не дуже впевнену відповідь - 28%, що є нормою.

Але реальність не така прекрасна, як здається.

Чи не щодня мешканці міста скаржаться на пориви води, які трапляються щотижня на вулиці Київській (поблизу зупинки громадського транспорту "Новоіванівка") та на вулиці Козацькій. А сьогодні, наприклад, водичка помила асфальт на вулиці Керченській. 

За словами директора Віктора Солодяшкіна, у зв'язку з прийняттям нової інвестиційної програми, пориви зменшаться, ремонтів буде більше. Стосовно ремонту, який здійснюють робітники КП "Кременчукводоканал", то це катастрофа. Принаймні так кажуть мешканці, яким тільки-но працівники КП "ШРБУ" поклали новий асфальт, як тут прийшли комунальники з Кременчукводоканалу ремонтувати труби. З цим нічого не поробиш, зазначив Віктор Солодяшкін, якщо ремонтні роботи планові, вони їх з іншими колегами-комунальниками погоджують, якщо аварійні, то, мовляв, вибачайте!..

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 422 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1754 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2848 0