Новини з 1996 року

Нову амбулаторію у Кривушах збудує київська фірма

Альбіна Козлова 16 листопад 2018 16:50 307 0

За повідомленням прес-служби Полтавської ОДА, наступного тижня Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА розпочне роботу з будівництва амбулаторій у чотирьох населених пунктах:

с. Балясне (Диканський район);

с. Великі Будища (Гадяцький район);

с. Кривуші (Кременчуцький район);

с. Петрівка (Чутівський район).

Нові амбулаторії відповідатимуть європейським стандартам і типовим проектам, розробленим Мінрегіоном. Це амбулаторії монопрактики з одним чи двома лікарями без або з житлом. 

А от закладів групової практики на Полтавщині буде всього три: амбулаторія на 3-4 лікарі в Скороходівській ОТГ, на 5-7 лікарів у с. Розсошенці (Щербанівська ОТГ) та у с. Засулля (Засулівська ОТГ).

За словами голови Полтавської ОДА Валерія Головка, наша область стала однією з перших, де затвердили проекти амбулаторій. 

"Медицина має бути доступна кожному, незалежно від місця проживання. Раніше робили косметичний ремонт старих лікарень. Але я вважаю, що без будівництва нових амбулаторій майбутнього не буде — знову з року в рік їх підфарбовуватимемо і лататимемо дірки. Тому підтримую ініціативу Президента на всі 100%. У багатьох населених пунктах уже почалися роботи", - наголосив пан Валерій.

За даними держзакупівель, будівництво амбулаторії в Кривушах за 7,5 млн грн буде проводити Київська фірма ТОВ "ГРИФОН ГРУП", а оскільки 30% фінансується з бюджетів місцевих громад, то громада села Кривуші має "докинути" більше 2 млн гривень на будівництво.

Також 15 листопада на сайті Prozorro Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА  виставив тендер на закупівлю службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторії в с. Кривуші Кременчуцького району загальною вартістю 500 тисяч. 

Тож загальна сума витрат на будівництво та на купівлю автомобіля швидкої допомоги для села складає більше 8 млн гривень.

Читайте також: Майже в 40 селах Полтавщини з'являться сучасні амбулаторії

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись