Новини з 1996 року

Новорічного дива не буде: у лікарнях Кременчука лежать люди з COVID-19 і пневмонією в тяжкому стані

Артем Кузьменко 31 грудня 2020 10:55 549 0

Сьогодні, 31 грудня, перед останнім цього року засіданням виконкому Кременчуцької міської ради провели штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. На ньому заступниця мера з питань медицини Ольга Усанова, а віднедавна ще й обласний депутат, зачитала вголос про ситуацію з коронавірусом.

І все б нічого, але вже багато років вона це робить настільки далеко від мікрофона, що почути бодай щось, що вона каже, є справжнім випробуванням для вух. На щастя, текст, який вона читає, дублюють на сайті міськради.

У зведенні, яке опублікували, йдеться про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в місті. За вчорашній день амбулаторно діагностували 56 випадків пневмонії і встановили 81 підозру на коронавірусну інфекцію. Біологічні матеріали пацієнтів направили в ПЛР-лабораторії, щоб визначитися з діагнозом і призначити відповідне лікування.

На стаціонарі з пневмонією перебувають 111 кременчужан, у 49 з них – тяжкий перебіг хвороби. Нагадаємо, що COVID-19 – це інфекція, а бактерія SARS-CoV-2 викликає різноманітні ускладнення, одне з яких – двостороння пневмонія.

46 людей з пневмонією перебувають у Першій міській лікарні, 38 – у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», 19 – у «Придніпровській», 3 – у «Правобережній» і 5 – у дитячій міській лікарні.

З підтвердженим коронавірусом у лікарнях перебувають 54 кременчужанина і 15 мешканців Кременчуцького району.

Всього з моменту запровадження карантину в місті на COVID-19 захворіло 4909 жителів міста. 3627 людей одужало, 142 – померло.

 Як би не хотілося, але новорічне диво не розповсюджується на пандемію, яка підкосила всю планету і продовжує надалі «пити кров».

 

Читайте також:

У Кременчуці офіційно продовжили карантин до кінця зими. Неофіційно – хоч до наступного року

Транспорт в ніч на 1 січня у Кременчуці не працюватиме. На ялинку - або на таксі, або пішки

У новорічну ніч традиційної дискотеки біля ялинки в Кременчуці не буде. Танцюйте вдома

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1171 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2170 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2788 0