Новини з 1996 року

Новообраним депутатам Кременчуцької міськради вже замовили посвідчення - прямо в руки і про запас

Валерія Макряшина 16 листопад 2020 14:25 417 0

Уже наступного тижня в Кременчуці в оновленому складі відбудеться перше засідання Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Новому скликанню вже замовляють нові гарні посвідчення (з фотографією), які більшість із новообраних депутатів будуть використовувати в роботі: показувати під час різних зустрічей, конференцій тощо, бо не всіх їх знають.

Відповідний договір на придбання посвідчнень уже уклав на сайті публічних закупівель виконавчий комітет Кременчуцької міської ради. Усього замовили 70 посвідчень для депутатів і 200 для їх помічників-консультантів, які вестимуть їхні справи, допомагатимуть з поштою, запитами, під час зустрічей із виборцями тощо. 

Зважаючи на те, що депутатів усього 42, то можна передбачити, що купляють чиновники посвідчення, так би мовити, про запас, тим більше, що ціна дозволяє. Вартість посвідчень - 10 тисяч 200 гривень (60 гривень - для депутата, 30 гривень - для помічника). 

Поставка товару має відбутися до кінця цього року, але, ймовірно, посвідчення надійдуть у мерію вже зараз, бо скоро депутатам прийде час зустрітися на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1293 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2288 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2905 0