Новини з 1996 року

Нового спортзалу в колегіумі №25 немає і, певно, не буде аж до січня. ФОТО

Валерія Макряшина 12 вересня 2018 17:03 2028 0

Поки тепло, учні займатимуться фізкультурою надворі.

У Кременчуці продовжуються ремонти загальноосвітніх шкіл, й колегіум №25 - не виняток. 

Сьогодні під час перевірки харчоблоку депутатом міськради Тетяною Сідеркою у неї та в представників ЗМІ виникло питання, як проходить ремонт спортивної зали, який розпочався ще влітку. Наразі ж можна побачити, що діти займаються фізкультурою надворі, бо тепло, але як бути, коли похолоднішає. 

Вхід до спортзали був зачинений, біля неї на момент перевірки навчального закладу працювали двоє робітників. Вони збирали шафи для першачків і про ремонт поруч розташованого приміщення нічого не знають. Будівельників, що займаються спортивною залою, на робочих місцях не було - двері зачинені й відповідного шуму за ними не чути. 

Директор колегіуму Тетяна Москалик на питання щодо строків закінчення ремонту відповіла, що він розпочався влітку, хоча договір, за словами Сідерки був підписаний у квітні. Коли ж він завершиться - невідомо, не все,за її словами, залежить від директора.

На якому етапі наразі ремонт у спортивній залі, депутат Тетяна Сідерка з журналістами так і не побачили, бо їм не дозволили. 

Тож як вірити тепер словам мера Малецького, який на лінійці з нагоди завершення 2017/2018 навчального року пообіцяв школярам новий навчальний рік у новому залі?

Та зрозуміти, чому ремонт досі не завершений, журналістам виявилося нескладно. 

Так, згідно з інформацією з порталу ProZorro, виконавцем ремонтних робіт у спортивній залі колегіуму №25 було обрану місцеву фірму ТОВ "Фірма "Будівельний двір". Вона нова - зареєстрована 2 лютого 2018 року на підприємця Володимира Борща.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І хоча товариство спеціалізується на ремонтно-будівельних роботах, досвіду в компанії небагато, як і в пана Борща, який за сумісництвом займається роздрібною торгівлею ліками. 

Певно, саме з такою недосвідченістю у справах будівництва пов'язане бажання підприємця "схопити все й одразу". Зокрема, на той час, коли фірма Борща підписувала угоду з колегіумом №25, вона вже мала кілька незакінчених замовлень. Чому на ці факти не звернула уваги директорка навчального закладу - невідомо. 

 

 

Так само, здається, не звернуло уваги на досвід підприємця й керівництво дитячого садка № 33, який, зазначимо, розташований навпроти колегіуму. З ним фірма уклала вже дев'яту угоду про ремонт за літо 2018. 

І ще цікаво те, що, згідно знову ж таки з порталом ProZorro, угода між ТОВ "Фірма "БД" й колегіумом №25 про капітальний ремонт спортивної зали була укладена не, як усі кажуть, у квітні, а наприкінці червня.

 

 

А враховуючи купу інших невтілених проектів, Володимира Борща можна тільки пожаліти, бо за всіма  зайцями поженешся — жодного не впіймаєш.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 646 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 845 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1201 0