Новини з 1996 року

Новий удар. КП «Теплоенерго» підвищує тарифи на тепло і воду вже кожного дня. Про совість і емоції

Олександр Курилов 23 вересня 2018 09:40 2123 0

Кременчуцькі комунальники показують мешканцям міста щоденні чудеса зі встановлення тарифів на тепло та гарячу воду. Й мова тут про оприлюднення намірів щодо збільшення вартості комунальних послуг.

Остання така інформація про те, що в Кременчуці планується підвищити тарифи до космічного рівня, була оприлюднена 18 вересня.

Нова вартість тепла для КП «Теплоенерго» (новий опалювальний сезон), підвищення якої ініціюють у міськвиконкомі,  для жителів будинків, у яких є теплові лічильники, складатиме 1686,37 гривень за 1 гігакалорію тепла.

Натомість абоненти КП «Теплоенерго», в будинках яких немає лічильників, сплачуватимуть по 44,75 грн за один квадратний метр житлової площі.

Вартість гарячої води підвищується до 97,67 грн за 1 кубічний метр для осель, у яких є рушникосушильники, й до 91,08 грн за метр кубічний для квартир, у яких рушникосушильників немає.

Однак минуло аж два дні й на сайті КП «Теплоенерго» ми бачимо нове оголошення про подорожчання.

Ще новіші ціни, які змінилися за 48 годин, – такі.

На послуги з централізованого опалення, що надаються населенню:

1. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 689,46 грн/Гкал (з ПДВ);

2. Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 44,83 грн/кв. м (з ПДВ).

Вартість гарячої води – вже 99,13 гривень за 1 кубічний метр.

Далі ж слід сказати, що для коментарів таких ініціатив міськвиконкому слів просто немає, але є емоції. Ну й, звісно, є запитання до мера Малецького. Пане мер, а що змінилося з цінами за минулі два дні, що ви знову підвищуєте тарифи? Що врешті-решт відбувається?

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 499 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 758 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 785 0