Новини з 1996 року

Новий центр реабілітації дітей у Крюкові будуватиме фірма з Харкова. За 50 млн грн

Валерія Макряшина 16 березня 2020 15:00 362 0

Кременчуцьке міське управління капітального будівництва сьогодні, 16 березня, вже майже обрало переможця - фірму, яка буде проводити роботи з реконструкції будівель стаціонару та госпблоку «Шкіряно-венерологічного диспансеру» під Кременчуцький міський Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який розташований за адресою: вул. І. Приходька, 5 (на спуску з Крюківського мосту в Крюкові). 

На роботи, які повинні розпочатися цього року й закінчаться наприкінці березня 2021 року, наразі розглядається харківське ТОВ "Будівельник", яке запропонувало меншу ціну - 49 млн 305 тис. 58,80 грн. Зазначимо, що початкова ціна, запропонована міським управлінням капбудівництва на роботи з реконструкції будівель станціонару, складала 50 млн 706 тис. 671 грн. 

Варто зазначити, що однією з умов для учасників тендера було те, що в усіх них повинен бути середньорічний оборот коштів за останні 4 роки не менше 100% від суми пропозиції, а це більше 5 млн грн.

Уявіть собі!

Звичайно, з такими умовами не міг погодитися відомий у нашому місті будівельник - Сергій Галата.

Його ТОВ "Будмонтажпроект" двічі висував вимоги до замовника, мовляв, тендер такий, що дискримінує окремі фірми, які хочуть взяти в ньому участь, і, відповідно, є таким, що створює неконкурентні умови. Але вимоги кременчуцької фірми не були задоволені. 

Що відомо про фірму - "потенційного переможця", а це в нас ТОВ "Будівельник". Фірма зареєстрована в Харкові й спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель. Досвіду в фірми багато, вона існує з 1994 року. Крім того, відомо, що ця фірма не вперше потрапляє на очі нашому Кременчуцькому управлінню  капітального будівництва. За весь час між ними було укладено 7 договорів на більш як 100 млн грн, один із яких - на будівництво міського архіву по вулиці Гагаріна. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 550 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 817 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 881 0