Новини з 1996 року

Новий проект. Міськвиконком таки створить труднощі для профільних хворих поліклініки №1

Олександр Курилов 21 травня 2019 10:32 501 0

Міський виконавчий комітет поки що не втілив у життя свою програму з організації прийому хворих профільними лікарями в приміщенні колишньої стоматологічної поліклініки, що на набережній.

Коли саме лікарі переїдуть у нове приміщення, в самій поліклініці, кабінети якої повинні звільнити хірург, два невропатологи, інфекціоніст, уролог, ЛОР, не знають.

Відповідно, сьогодні прийом хворих профільними лікарями міста відбувається у звичному режимі, розповіли «Програмі плюс» у медичному закладі.

Як можна зрозуміти, в самому міськвиконкомі пригальмували впровадження цієї програми в життя, яка мала б створити додаткові труднощі мешканцям центральної частини міста, яким потрібна консультація профільних лікарів у поліклініці №1.

Мова про те, що новації міськвиконкому – коли сімейних лікарів з їх безкоштовною лабораторією, де беруть аналізи за програмою Світового банку,  й вузьких спеціалістів обіцяють відділити кілометровою відстанню, не є надто оптимістичними.

І здається, в нашій мерії зрозуміли й інше – хворій людині не так просто буде дійти до місця прийому профільними лікарями на набережній із зупинки "Центр" чи "Річковий вокзал".

До того ж хворому доведеться ходити багато – від колишньої стоматологічної поліклініки до звичайної поліклініки, щоб здати аналізи та зробити кардіограму. А потім з отриманими паперами знову йти до свого вузького спеціаліста.

І добре, якщо людині 18 років і вона проходить цю відстань за 10 хвилин. Однак коли громадянину чи громадянці вже за 60, то бігати по Кременчуку від одного лікаря до іншого – не така вже й легка справа.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 158 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 563 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1302 0