Новини з 1996 року

Новий Nissan Qashqai для головного нацгвардійця міста пана Аленіна. ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 27 липня 2015 18:53 1310 0

Автомобіль може бути придбано в разі позитивного прийняття рішення міською радою по 10 питанню Порядку денного засідання.

Одразу зауважимо, що вказані доводи вказаної статті базуються на усних свідченнях представника виконкому Ганни Павленко та документах, які оприлюднено на веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету.

Як повідомляє пані Павленко, на розгляді наших чиновників знаходяться в обробці запит від начальника військової частини № 3059 Нацгвардії пана Аленіна стосовно виділення коштів для придбання службового автомобіля.

Співрозмовниця у бесіді зазначила, що спочатку мова йшла про виділення коштів у сумі 400 000 гривень для придбання авто. Але на даний час вказана сума збільшилась до 500 000 гривень. 

"Якщо спочатку мова йшла про Рено-Дастер, то зараз мова йде про Ніссан на суму  500 000 гривень", - вказує Павленко. 

У ході вивчення проектів рішень виконкому ми знайшли проект рішення "Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених в міському бюджеті м.Кременчука на 2015 рік в частині виконання міської Програми антитерористичних заходів на 2014-2015 роки". У даному документі якраз фігурує сума 500 000 гривень (див. у фотододатку до статті), що цілком може збігатися зі словами Павленко.

Відзначимо, що сама ж Програма завтра на сесії міськради має зазнати змін у разі прийняття депутатами відповідного рішення, яке значиться під номером "10" у порядку денному засідання.

Тепер щодо самого авто. Вивчивши модельний ряд Ніссана, одразу можемо вести мову про Ніссан Кашкай із дволітровим бензиновим двигуном.

ТОЧКА ЗОРУ РЕДАКЦІЇ 

Такі  намагання  пана Аленіна  придбати собі дороге авто є дуже нелогічним, якщо не сказати більше.  Це виглядає ще більш недоречно на фоні того, коли кременчуцькі нацгвардійці звертаються до кременчуцького Майдану з проханням надати форму зеленого кольору, шкарпетки та спідню білизну.

Як повідомила Павленко, за останні 2 місяці на Майдан звернувся 31 нацгвардієць. 

З метою недопущення втрати особистого авторитету та довіри серед підлеглих радимо пану Аленіну відмовитись від придбання Ніссана Кашкай (або ж іншого авто за 500 000 грн.) на користь придбання форми та супутніх товарів, виходячи з об'єктивних потреб особового складу військової частини №3059.

 

 

 

 

Проект рішення виконкому по Програмі АТО.

 

 

Проект рішення сесії по внесенню змін.

 

 

 

   

Теги: Підтримка оборониАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись