Новини з 1996 року

НОВИЙ НАЧАЛЬНИК КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ВАДИМ МОГИЛА. ХТО І ЗВІДКИ Й ДЛЯ ЧОГО?

Олександр Курилов 12 листопад 2015 11:25 1612 0

Новий начальник кременчуцької поліції, який ще проходитиме переатестацію, але якого без цієї самої переатестації вже затверджено на посаді керівника, 30-річний майор поліції Вадим Могила, сьогодні зустрівся з журналістами міста.

Тема зустрічі – знайомство та відповіді на запитання представників ЗМІ. Головні ж висновки з оприлюдненого – такі.

Новий начальник кременчуцької поліції Вадим Могила за званням – майор. У нашому місті він взагалі з’явився вчора, а до цього приблизно місяць працював у кременчуцькому сільському відділі внутрішніх справ.

Вадиму – 30 років, їздить по місту на «Мазді 6», але зрозуміло, що цей автомобіль – не його, бо авто дороге, а зарплата – не міністерська.

Катається він в автівці з дозволу своєї дружини, яка є власником. Також з того, що оприлюднено, – у нового начальника нової кременчуцької поліції троє дітей.

До Кременчука, а перед тим Кременчуцького району, новий правоохоронець прибув з Одеси. А там він займав різні пости, починаючи з роботи у Приморському відділі міліції, потім в Іллічівську, потім у районах Одеської області…

З того, що вдалося за дві хвилини в Інтернеті знайти про нашого нового полісмена, – він також був начальником управління по боротьбі з торгівлею людьми в Одеській області.

«Ні від кого правоохоронці не тікають, але мене переведено служити у Кременчук», - така відповідь пана Могили на запитання репортера «Програми плюс»: наскільки правдива інформація, що він з тих міліціонерів, які втекли подалі світ за очі від керівника Одеської області Саакашвілі.

Про що слід додати – все інше, почуте від головного кременчуцького полісмена, є звичайним.

Тож міліція у нас працюватиме і телефон 102 на вибори відповідатиме цілодобово.

Втім це й так усім відомо, що телефон 102 міліція у вихідні і ввечері ще, слава Богу, не відключає, хоча й це теж нині можливо.

Останнє, на чому слід зупинитися, – це пояснення від колеги репортера слів, почутих сьогодні в міській міліції.

На переконання співрозмовника, мова не йде про головного кременчуцького поліцейського Вадима Могилу, як про одного з тих правоохоронців, який не спрацювався з новим керівником Одеської області й тому втік до Кременчука.

Кременчуцький полісмен, який сьогодні відповів на запитання репортерів, просто входить у команду нинішнього керівника внутрішніх справ у Полтавській області Олега Беха, який і забрав свого колегу ближче до себе.

 

Теги: Поліція КременчукаПоліція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 28 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 522 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 995 0