Новини з 1996 року

Новий мер Кременчука провів першу апаратну нараду. «ГЛИБОКОДУМНУ» Й У НОВОМУ ФОРМАТІ

Олександр Курилов 27 листопад 2015 11:39 1057 0

Новий міський голова Кременчука Віталій Малецький провів сьогодні першу в своєму житті апаратну нараду міськвиконкому.

Нарада фундаментальна – на неї прийшли всі керівники підлеглих установ, включно із завідуючими дитячими садками, й глибокодумна – заступник мера з культури та спорту Руслан Проценко намалював під час її проведення у своєму записнику, окрім незнайомих прізвищ, багато справжніх глибокодумних візерунків, які малюють на папері малі діти.

Тож керівники підлеглих відділів мерії вставали з доповідями по одному й  говорили, який у них стаж у місцевому самоврядуванні й чим вони опікуються.

Окремі чиновники також розповідали про кількість у них дітей та онуків. Такі доповіді тривали дві години й вже по завершенні, відповідаючи на запитання представників ЗМІ, міський голова Віталій Малецький розповів, що це було.

А насправді, за словами мера, велике - четверте чи шосте засідання за тиждень, називалося: представлення міського голови й було представлено членів нової команди.

Останні під час наради якщо не малювали козюльки у своїх записниках або писали СМС-ки в своїх телефонах,  так записували прізвища діючих керівників міських установ, яких вони не знали.

Втім висновки з наради теж є.

Отже, міський голова Кременчука розкритикував директора КП «Благоустрій Кременчука», чиє прізвище Шаповал і, вочевидь, цього чоловіка буде досить швидко звільнено.

Коли почнуть звільняти інших, бо новому міському голові слід іще влаштувати немало своїх кадрів, то відповідь на це запитання краще знає керівник виборчої кампанії мера Малецького й відомий депутат міськради Олександр Головач.

Він теж спостерігав за присутніми, але вже способом "таємного радника вождя" – з третього поверху мерії й без широкого кола учасників.     

 

Теги: Кременчуцький міськвиконком Мер Кременчука Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись