Новини з 1996 року

Новий голова Кременчуцької райдержадміністрації разом з дружиною та дочкою живе у ВАЗі?

Артем Кузьменко 08 квітня 2020 17:25 649 0

Принаймні в декларації в пункті “об’єкти нерухомості” Андрій Пирог нічого не вказав.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Кременчуцької райдержадміністрації. Посаду зайняв Андрій Пирог, який раніше працював у виконкомі комітету Омельницької сільської ради.

Він подав декларацію на заміщення вакантної посади, в якій поділився своїми матеріальними статками й тим, що заробив за минулий рік.

У виконкомі він заробив за рік 200 тис. 529 грн, тобто 16 тис. 710 грн щомісяця. Його дружина, яка також працює в Омельницькій сільській раді, але у відділі освіти, молоді та спорту, заробила майже удвічі менше — 113 тис. 703 грн, або 9 тис. 475 грн за місяць.

Отже, за рік вони заробили трохи більше 300 тис. грн. Заощаджень у сім’ї немає, цінних паперів та корпоративних прав — також.

А от де вони живуть — загадка. Зареєстроване місце проживання нового голови РДА — с. Демидівка Кременчуцького району, а в пункті “об’єкти нерухомості”— порожньо. І так само порожньо в деклараціях за минулі роки.

Але відомо, що у 2017 року чиновник за 43 тис. грн купив автомобіль. Напрошується жарт про те, що вся сім’я живе в машині, і, може, це так би й було, якби пан Андрій купив трейлер. Але ж ні, в декларації він вказав легковик ВАЗ-210934.

Ще як варіант - новий голова може переїхати зі своєю сім’єю до просторого робочого кабінету, який він має отримати на новій посаді.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 493 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 617 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1113 0