Новини з 1996 року

Новий автопарк на честь свята: правоохоронці Полтавщини отримали 8 нових автомобілів. ФОТО

Валерія Макряшина 03 липня 2020 13:40 429 0

З нагоди Дня Національної поліції, який відзначають щорічно 4 липня, правоохоронці Полтавщини отримали 8 нових сучасних автомобілів Renault Duster (6 шт) та Mitsubishi Outlander (2 шт). Автомобілі Renault було куплено в рамках обласної програми підтримки правоохоронних органів.

Урочиста передача авто відбулась біля будівлі ГУ НП в Полтавській області.

Як відомо, в області діє Програма підтримки правоохоронних органів, і одне з положень цієї програми – підтримка Національної поліції.

Минулого року, за словами голови Полтавської облради Олександра Біленького, це було десять автівок, у цьому році – шість. Це дозволяє поліції оновлювати свою матеріально-технічну базу. Загалом дана програма – комплексна, вона передбачає допомогу як поліції, так і СБУ та прокуратурі.

8,5 млн грн виділено саме поліції. 2,5 млн грн з них вже освоєно, зазначив Біленький. 

Як розповів очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський, автомобілі скоріше за все "поїдуть" у села Полтавської області, для забезпечення чергових частин.

"Райони, куди будуть передані авто, обирали за напруженістю роботи та забезпеченістю. У нас є порозуміння з обласною владою, з центральним апаратом Нацполіції. Вважаю, що до кінця року ще 12 авто за обласні кошти ми придбаємо", – з неприхованим оптимізмом наголосив Іван Вигівський.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 288 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 614 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 760 0