Новини з 1996 року

Нових заступників мера Кременчука вже підозрюють в корупційних діях. НАРДЕП КАПЛІН НАПИСАВ ЗАЯВУ

Олександр Курилов 16 грудня 2015 15:36 1142 0

Кременчуцькі поліцейські з цього тижня розпочали дослідження кримінального  провадження, відкритого за заявою народного депутата України Сергія Капліна. Зміст заяви – йдеться про голосування на першій сесії міськради нових заступників міського голови Кременчука Малецького – Ольги Усанової та Руслана Проценка, які особисто голосували за встановлення розмірів оплати для себе, що є порушенням.

Про те, що слідчі сьогодні з цього приводу опитують нових депутатів міськради, «Програмі плюс» розповіла  депутат Анна Павленко.

«Йдеться про першу сесію міськради, де два нових заступники міського голови Кременчука з партії «поруч» - Усанова і Проценко голосували двічі. Першого разу – обоє голосували самі за себе, аби їх було призначено заступниками міського голови. Але це хоч і не відповідає принципам людської моралі – законом не переслідується.

Однак далі ці ж «товариші», яких уже призначили заступниками міського голови, проголосували також за встановлення собі розмірів окладу, розмірів премій та виплату надбавок. А це вже корупція, розслідувати яку й вимагає народний депутат України Сергій Каплін», - розповідає співрозмовниця.

За її словами, відео у поліцейських уже є, але ще потрібні пояснення свідків. Саме тому поліцейські й опитують нових депутатів Кременчуцької міської ради.

Теги: Політика КременчукаПригоди КременчукаСесія міської радиКорупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись