Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Нова поліція. Слюсар, таксист та пластун: хто охоронятиме спокій Кременчука

Андрій Рубан 22 грудня 2015 12:26 1826 0

21 грудня мешканці  Кременчука, які пройшли всі етапи тестування відбору до нової ї патрульної поліції нашого міста, розпочали навчання. Курс навчання відбуватиметься у Києві, по вулиці Народного Ополчення, 9,  на базі колишнього іституту підготовки кадрів кримінальної поліції при Національній академії внутрішніх справ. Тут же знаходиться офіс патрульної поліції.

Варто зазначити, що вказаний навчальний комлекс має чималу територію, де знаходяться  стадіон,  біговий полігон, літак АН-26 та залізничний вагон, що дозволяє проводити специфічне тренування.

Окрім колишніх працівників міліції, в новій кременчуцькій поліції служитимуть багато нових людей. Зокрема, ті, які ніколи не працювали в правоохоронній системі. Так у поліцію пройшли звичайні слюсарі, водії маршруток і таксі, художники, майданівці, спортсмени та деякі учасники АТО.

За словами нових кременчуцьких патрульних, які вже мають вийти на вулиці нашого міста наприкінці лютого 2016 року, етапи відбору були складними. Також вони розповіли про свою мету, яку переслідують, ідучи на службу в патрульну  поліцію.

-  Вважаю, що Революція Гідності не дійшла до логічного завершення. Нові люди мають формувати всі органи влади. Реальна реформа залежить від складу людей, які будуть приймати безпосередню участь у ній. Я ніколи не працював у правоохоронних органах, але маю добру фізичну підготовку.  Маю честь та гідність. Усі етапи пройшов з легкістю. Єдина проблема - це короткий проміжок часу між тим, коли повідомляли про наступний етап, і самим тестуванням, – розповів майданівець, керівник міського осередку НСОУ “Пласт” Максим Оченаш.

 

"пластун" Максим  Оченаш

 

Про те, що дійсно були проблеми з повідомленнями про проходження, розказали й інші учасники відбору до патрульної поліції Кременчука.

- Мені 25 років, з дитинства мріяв служити в правоохоронних органах. Мій батько був чесним міліціонером, тому пішов на пенсію, так і не отримавши звання офіцера (не брав та не ділився хабарем з керівництвом. - Авт.). Мені не вдавалося раніше потрапити до лав МВС через корупцію, яка панувала там усі роки існування міліції. Всі етапи проходив легко, то були шкільні нормативи, - зазначив співрозмовник Ігор, який до останього часу працював водієм таксі.

Серед нових патрульних будуть і ветерани АТО, які вже демобілізовані. Один з таких - Костянтин Якімець. Він також розповів, що всі етапи пройшов без особливих проблем.  

"Я пройшов війну, захищаючи цілісність України,  тому маю честь та гідність. Горжуся тим, що і тепер охоронятиму спокій кременчужан уже як патрульний поліцейський. До війни працював слюсарем", - зазначив Костянтин.

Як повідомив начальник обласної поліції Олег Бех, на навчання відправилися 250 відібраних кандидатів, з них 56 - колишні працівники міліції, що є найвищим відсотком в Україні.

Теги: Поліція КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 808 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1498 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1503 0